GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Eğitim-İş Kuruluşunun 4. yılını kutladı

14 Aralık 2009

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

egitim-is002Anamur Eğitim-İş kuruluşunun 4. yılını Bozdoğan köyü Ustam restaurant?ta düzenlediği yemekli toplantı da kutladı.
Sendika üyesi, yeni emekli olan öğretmenler, Veli Satar, Nail Satıcı ve Muhammet Gümüş onur plaketi ve çiçekler verildi. Yemekte bir konuşma yapan Eğitim-İş Anamur temsilcisi Osman uyar,  ?17 Ekim 2005 tarihinde ülkemizin dört bir tarafına çoban ateşleri yakarak kurduğumuz Sendikamızın 4. kuruluş yıldönümünü büyük bir heyecan ve coşkuyla kutluyoruz. Bizler bu anlamlı günde, eğitim iş görenlerinin ve halkımızın sendikal mücadelemize gösterdiği büyük ilgi, sağladıkları destek sayesinde ülkemizin dört bir yanında güçlü bir örgütlülük sağlamış olmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Yaşadığımız bu coşku ve heyecanın verdiği güçle ifade etmek isteriz ki; Eğitim-İş, kamu çalışanları sendikal mücadelesinin içine düştüğü krizi aşabilme yeteneği ve kararlılığına sahiptir. Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş ve bağlı sendikalarla birlikte bu kararlılık emek mücadelesini hak ettiği yere mutlaka ulaştıracaktır.
Eğitim-İş, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üyelerinden, konfederasyonundan ve halktan aldığı güçle, kuruluş felsefesi ışığında onurlu mücadelesini sürdürecek ve bu doğrultuda en kısa zamanda grevli ve toplu sözleşmeli sendika yasasının yaşama geçirildiği bir süreçte kendi işkolunda yetkili sendika olma hedefine ulaşacaktır ?diye konuştu. Anamur Meslek Yüksek Okulu Müdürü, Anamur ADD yöneticileri, Sendika üyeleri ve davetlilerin katıldığı yemek, katılımcıların müzik eşliğinde dans ederek eğlenmeleriyle devam etti.egitim-is0071egitim-is001egitim-is003egitim-is004egitim-is005egitim-is0061egitim-is008

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar