Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Çeltikçi okuluna konferans solunu yapılıyor

31 Mart 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

ddfdf008Anamur Çeltikçi İlköğretim Okulu?na 120 kişilik konferans salonu ve cep sineması yapıldığı bildirildi.
Çeltikçi İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği yetkilileri, okul içinde konferans salonu ve cep sineması yapımına başlandığını belirterek, 120 kişilik salonun 35 bin liraya mal olacağını kaydettiler.
Birlik yetkilileri, okul yönetimi, öğretmenler, vatandaşlar ve esnafların katkıları ile yapılan salonda çalışmanın devam ettiğini ifade ederek, çalışmanın tamamlanması için 10 bin TL?ye ihtiyaç duyduklarını kaydettiler.
Birlik yetkilileri, salonun yapımındaki çabalarından dolayı bağışta bulunanlar ile Okul Müdürü Ramazan Tok, Müdür Yardımcısı Filiz Dursun, Sınıf öğretmenleri Aysun Göncü, Cevdet Oktan, Fen ve Teknoloji Öğretmeni Evin Baz, Teknoloji Tasarım Öğretmeni Murat İmral ve tüm öğretmenlere teşekkür ettiler.
Çeltikçi Okul Aile Birliği yetkilileri, okulun güzelleşmesi için çeşitli düzenlemeler yapıldığını da ifade ederek, oyun parkının yenilendiğini ve duvarlara resimler yapıldığını da sözlerine eklediler. (Bağış için okul Tel: 814 38 96)ddfdf005

ddfdf007

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. Şahin Alkayış Yorumu:

    Özledim çocukluğumu ve cocukluk yıllarımın tek şahidi olan okulum çeltikçi ilk öğretim okulu. Belki bu okula bağış yapamıyorum ama mersin il millli eğitimde devlet memuruyum ve konu çeltikçi ilk öğretim okulu olunca elimden gelen her seyi yapmaya calışıyorum.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar