GÜNDEM-YAŞAM, POLİTİKA Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Anamur CHP’de yeni yönetim göreve başladı.

12 Mart 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

chp013CHP Anamur İlçe Başkanlığına atanan emekli genel müdür Gökçin Yalçın, ekibiyle göreve başladı.
Yalçın, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, CHP MYK’ nın 9 Mart tarihli kararıyla atandığını belirterek, ”CHP, sevgili Atamızın önderliğinde Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran ve dünyanın en güzel örneklerinden biri olan Cumhuriyet kazanımlarını Türk Ulusuna armağan eden bir parti olarak güçlü bir örgüte sahiptir. O bakımdan biz kendimizi çok şanslı görüyor ve CHP’ye gönül vermiş değerli hemşerilerimizle önemli başarıların altına imza atacağımıza inanıyoruz. 12 Haziran Genel Seçimi?ni zaferle taçlandırarak ülkemizin yüzünü güldürmek en büyük hedefimizdir” dedi.
Yalçın, Türkiye’nin önemli tarihi olaylar ve sıkıntılar yaşamakta olduğunu ifade ederek, ”Bugünlerde; siyaset, tercih olmaktan öte bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu zorunluluğu bilen ve gelecek endişesi taşıyan herkese çok büyük sorumluluk düşmektedir” diye konuştu.
Yalçın, partililerin yoğun ilgi gösterdiği basın açıklamasının sonunda CHP Anamur İlçe Başkanlığına vekalet eden Arif Çakırcı ve eski yöneticilere de teşekkür etti.
Yönetim Kurulu, M. Şeref Koz, Ali Kubilay Erdal, Mesut Güven, Havva Nevin Özel, Muhittin Tok, Selahattin Özilice, Ali Oktan, Fatma Sümer, Ali Tüzmen ve Mutiş Filiz?den oluştu.   chp001chp002chp003chp004chp005chp006chp007chp008chp009chp010chp011chp0121

Yapılan Yorumlar:14 Adet

 1. Ozan Atalay Yorumu:

  Yeni ilçe başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eder,Anamurumuza ve partimize hayırlı olmasını temenni ederim.

 2. Sadise Seymen Yorumu:

  Yeni yönetim kurulunu tebrik ediyorum.Partimizi sevgiyle ve saygıyla kucaklayacaklarına inanıyorum.Her birinin, çalışma aşkıyla dolu, saygıdeğer kişiler olduğu görülüyor.Kendilerine,partimize başarılar diliyorum.

 3. Burcu Tufan Yorumu:

  Hayırlı, uğurlu olsun. Bu ekibin bir şeyler başaracağına inanıyorum.

 4. Volkan ASLAN Yorumu:

  Yeni yönetime görevinde başarılar diliyorum. Artık tek yürekle seçim çalışmalarına devam edilmesini, insanları bu kötü gidiş karşısında bilinçlendirecek etkinlikler yapılmasını ümit ediyorum.

 5. Burcu (d.bakır) Yorumu:

  Yeni İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini kutluyorum.Yıllarca Atatürkçü Düşünceye emek vermiş bu değerli insanların partinin en bütünleştirici özelliği halkçı anlayıştan hareketle ve bu etkileşimden doğan güç ve sevgiyle başarılı olacağına inanıyorum.Yeni seçim döneminde kolaylıklar diliyorum.

 6. NİHAT ERKAN Yorumu:

  “Dün dün’de kaldı,bugün yeni şeyler söylemek lazım.” Gülçin hanım başkanlığında yeni beklentiler… başarılar dilerim…

 7. hüseyin Yorumu:

  Başarılar Yeni yönetime başarılar dilerim,dileğimiz haziranda iktidar

 8. gokcin yalcin Yorumu:

  Secimlere 3 ay gibi kisa bir sure kala gorev alma yurekliligini gosteren yeni CHP ilce yonetimini guzel dilekleri, dusunceleri, calismalarimizi yonlendirici onerileri ile guclendiren sizlere arkadaslarim ve ben cok tesekkur ediyoruz. Yanimizda, bizimle birlikte oldugunuza, olacaginiza inaniyoruz.
  Sevgili Nihat Erkan cok guzel soylediniz: “…Bugun yeni seyler soylemek” zamani.

 9. ahmet yiğit Yorumu:

  tebrikler ve başarılar.resimlere bakınca çok sevindim.daha ilk başta kucaklayıcı olmuşsunuz.inanıyorum memleketimde,fitne fesatın yerini birlik dayanışma alacak.tüm yönetime başarılar dilerim. bizlerin yapacağı bir görev olursa seve seve yapmaya hazırım.saygı ve sevgilerimle.

 10. İ.Refik Baysal Yorumu:

  Gülçin Hanım,
  Sizi birkaç yıl önce İstanbul’da gerçekleştirilen bir Anamur’lular toplantısında tanımıştım.Kültürlü,saygın ve sevecen görünümünüzle saygı uyandırmıştınız bende.Bugün görüyorum ki;Anamur gibi Atatürkçü,demokrat ve ilerici geçmişi sağlam olan bir yerde önemli bir görev üstlenmiş bulunuyorsunuz.Ekibinizdeki birçok değerli arkadaşı tanıyorum.Nihat ağabeyin dediği gibi yeni şeyler söylemek lazım.Ama bu yeni şeylerin emek,özgürlük,adalet,eşitlik ve iktidar gibi yeni şeyler olması gerek.Size bu önemli ve yeni dönemde çok başarı diliyorum.İstanbul’da yaşayan bir Anamur’lu olarak sizi destekliyorum.

  İ.Refik Baysal
  CHP Kadıköy-İstanbul Üyesi
  Akademisyen,Turizmci

 11. Bülent Yorumu:

  Her şey tamam da belediye başkanlığı seçimlerinde MHP ye bizzat çalışan sevgi su parkı eski sahibi nuri hocanın ne işi var orada anlamış değilim.Zaten o varsa biz yoğuz.

 12. F.Yıldız Yorumu:

  Yeni yönetimi tebrik eder, Haziran seçimlerinde de başarılar dilerim… Yeni oluşum yeni başlangıçtır… Anamur için iyi olacaktır… Özellikle karede alıştığımız yani görek istemediğimiz insanlar yok… TEK KELİMEYLE GÜCÜNÜZE GÜÇ KATMIŞSINIZ…

 13. F.Yıldız Yorumu:

  Yeni yönetimi tebrik eder, Haziran seçimlerinde de başarılar dilerim? Yeni oluşum yeni başlangıçtır? Anamur için iyi olacaktır? Özellikle karede alıştığımız yani görmek istemediğimiz insanlar yok? TEK KELİMEYLE GÜCÜNÜZE GÜÇ KATMIŞSINIZ?

 14. UMUT TÜZMEN Yorumu:

  Babam Ali Tüzmen de yönetim kurulunda eee bu durumda Anamurda bir kıpırdama olur haliyle

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar