Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

AKD’den ‘Yeni Yıla Merhaba’ etkinliği

24 Ocak 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Kültür Derneği (AKD), ?Yeni Yıla Merhaba? etkinliği düzenledi.
Dernek Başkanı Sadise Seymen, Ünlüselek Hotel?deki etkinlikte yaptığı konuşmada, Anamur kültürünü yansıtan etkinlikler gerçekleştirdiklerini belirterek, ?Sizlerin yoğun ilgisi kültürel çalışmalara verilen önemi gösteriyor? dedi.
Etkinlikte, Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyesi gençler, Anamurlu şair Abdulkadir Bulut?un yeniden basılan ?Ülkemin Şiir atlası? ile Yazar Ali F. Bilir- Saadet Bilir?in yazdığı ?Kasabalı Lorca ve Abdülkadir Bulut?a sevgi sözleri? adlı kitapları satışa sundular.
Anamur Türk Musikisini Yaşatma Derneği üyelerinden oluşan grubun Türk Sanat Müziği dinletisi ile süren etkinlik, müzikli eğlence ile sona erdi.24ocakll007

24ocakll01124ocakll009

akd005akd006akd007akd008akd009akd010akd011akd012

Yapılan Yorumlar:2 Adet

  1. gokcin yalcin Yorumu:

    Dernegimizin sevgili baskani ve yonetimini candan kutluyorum. Cok guzel bir merhaba dedik kisa. Yaza merhaba gecesinde bulusmak dilegiyle. Cunku o gece cok onemli bir gece olacak ulkemiz icin de. Ve cooook calismak gerekiyor coooooook.

  2. Sadise Seymen Yorumu:

    Anamur Kültür Derneği olarak düzenlediğimiz, Yeni Yıla Merhaba etkinliğinde, bize destek veren,katılan,çelenkleriyle bizi onurlandıran tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar