Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Muhtarlardan teşekkür daveti

29 Nisan 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur ve Gazipaşa Mahalle Muhtarlarından Mersin Büyükşehir Belediyesi, Anamur Belediyesi ve Gazipaşa Belediyesi’ne Teşekkür Organizasyonu

Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ile birlikte Kaşpazarı Yaylası’nda gerçekleştirilen yol çalışmaları nedeniyle Anamur ve Gazipaşa Mahalle Muhtarları tarafından düzenlenen teşekkür etkinliğine katıldı.

Anamur ve Gazipaşa ilçelerinin ortak yaylası olan Kaşpazarı Yaylası’nda, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Anamur Belediyesi ve Gazipaşa Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen yol çalışmaları nedeniyle her iki ilçenin Mahalle muhtarları Anamur ve Gazipaşa Belediye Başkanlarını Kaşpazarı Yaylası’nda bir araya getirdi.

İki ilçeden yaklaşık 20 Mahalle Muhtarının Kaşpazarı Yaylası’nda düzenlediği programa Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz, CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, CHP Gazipaşa İlçe Başkanı ve Parti Yöneticileri, Anamur Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Anamur İlçe Yöneticileri ile Anamur ve Gazipaşa Mahalle Muhtarları katıldı.

Deniz; “ Yayla Yollarını Yörüklerimiz İçin Daha Konforlu Hale Getiriyoruz”

Teşekkür programında konuşan Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz kurumlar arası iş birliğine vurgu yaptı. Kaşpazarı Yaylası’nda gerçekleştirilen yol çalışması hakkında bilgi veren Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz; “Mayıs ayının gelmesi ile birlikte Yörüklerimizin ve arıcılık yapan vatandaşlarımızın yaylalara gideceğini bildiğimiz için Mersin Büyükşehir Belediye, Gazipaşa Belediyesi ve Anamur Belediyesi iş birliği ile Kaşpazarı Yaylası’nın yollarında malzemeli bakım onarım çalışması ve kar nedeniyle kapanan yollarda kar temizleme çalışması gerçekleştirdik. Böylece hem Anamurlu hem de Gazipaşalı vatandaşlarımızın ortak yaylası olan Kaşpazarı Yaylası’na vatandaşlarımızın ulaşımını daha konforlu ve güvenli hale getirdik. Yapığımız iş birliğinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer’e ve Gazipaşa Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ali Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar nedeniyle teşekkür etmek için bizleri burada buluşturan Anamur ve Gazipaşa Mahalle Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başarır; “Bu Güzel Toprakların İnsanlarına Layık Olacağız”

Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz’e hayırlı olsun ziyareti ve bir takım temaslarda bulunmak üzere Anamur’a gelen CHP Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır en çok ziyaret ettiği ilçenin Anamur olduğunu ifade etti. Milletvekilliği süresince Anamur’da çok sayıda köy ve yaylayı ziyaret ettiğini vurgulayan Milletvekili Başarır; “Anamur en çok ziyaret ettiğim ve yaylalarını köylerini ziyaret ettiğim ilçe. Şu anda bulunduğumuz Kaşpazarı Yaylası’nın bir tarafında Anamur Belediye Başkanımız, diğer tarafında Gazipaşa Belediye Başkanımız görev yapıyor. İkisine de güvendiniz ve oy verdiniz. Anamur Belediye Başkanımız %60’a yakın bir oyla, Gazipaşa Belediye Başkanımız %50’nin üzerinde oyla seçildi. Bizde söz veriyoruz, bu güzel toprakların bu güzel insanlarına layık olacağız ve onlara mahcup olmayacağız” dedi.

haberanamur0078haberanamur00511haberanamur0069haberanamur00410haberanamur00312haberanamur00214haberanamur00115

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.