Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Seçer, Mezitli Esnaf Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti

27 Mart 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Başkan Seçer ve Heyeti Mezitli Esnaf Kefalet Kooperatifi’ni Ziyaret Etti Mezitli’de Yeni Sanayi Sitesi Projesi Yolda

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında, Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, Mezitli İlçe Başkanı Av. Ulaş Yılmaz, Mersin Milletvekilleri Talat Dinçer ve Gülcan Kış, Mezitli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Bünyamin Önel’i makamında ziyaret ederek, Mezitli Esnaf Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Mezitli ilçe esnafları ve sakinleriyle bir araya geldi.

Mezitli Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, ziyarette Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e, S.S. Mezitli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi projesine gösterdiği çabalar için teşekkürlerini iletti. Başkan Önel, Mezitli Küçük Sanayi Sitesi’nin yapılmasının önemine vurgu yaparak, mevcut sanayi sitesinin ihtiyaçları karşılamakta yetersiz kaldığını ve sanayi esnafının zor durumda olduğunu ifade etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ise, Önel’e Mezitli Küçük Sanayi Sitesi projesine gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür etti ve projenin yeni dönemde hayata geçirilmesinin planlandığını belirtti.

Ziyarette konuşan Başkan Seçer, Büyükşehir’in hizmetlerinden memnun olan her yurttaşın oyuna talip olduklarını belirtti. 1 Nisan sabahı Mersin halkı için çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Seçer, “2. dönemimizde de topluma dokunan, netice alıcı projeler üretmeye devam edeceğiz. Mezitli ile ilgili söylüyorum; Kent Meydanı projesi ile birkaç gün önce temelini attığımız Mezitli Çocuk Köyü gibi güzel eserler bırakacağız” dedi. Seçer, Ahmet Serkan Tuncer ile de uyum içerisinde çalışıp Mezitli’ye çok daha güzel hizmetler yapacaklarını belirtti. Hizmetin karşılıksız kalmayacağına inandığının altını çizen Seçer, “Bu seçimde vatandaş ideolojik bakmaz, gelir hizmet aldığı adaya desteğini verir. Büyükşehir’i kazanacağız ve Mezitli’den de yüksek oy oranı bekliyoruz”diye konuştu.

Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bünyamin Önel, zaman ayırıp kendileri ile bir araya geldikleri için Başkan Seçer’e teşekkürlerini ileterek, “Vahap Başkan tam bir esnaf dostudur. Görev yaptığımız süre içerisinde esnafla ilgili hiçbir konuda ‘yok’ demedi” dedi. Başkan Seçer ile çalıştığı zamanlarda çok uyumlu çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Önel, esnaf adına da teşekkürlerini ileterek, “Önümüzdeki dönemde de yine böyle iş birliği, birlik ve berberlik içerisinde çalışmayı nasip etsin” dileklerinde bulundu.

Başkan Önel, “5 yıldan beri esnaf teşkilatının hiçbir isteğini geri çevirmeyen Sayın Vahap Seçer Başkanımız’ı desteklemek bizim boynumuzun borcu. Bugüne kadar kapısını kapatmamış, esnaf ve sanatkara her türlü desteği vermiş, ne demişsek uygulamada; ‘evet’ diyen bir Başkan’ı desteklemek esnaf ve sanatkar olarak bize yakışan olur. Bize 1 adım gelen biz 10 adım geliriz, şimdi sıra bizde” diyerek de Büyükşehir’de Başkan Seçer’e, Mezitli’de de Tuncer’e olan desteğini dile getirdi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer ve heyetinin Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi ziyareti, bölge esnafının sorunlarını gündeme getirirken, çözüm odaklı adımların atılacağının sinyallerini verdi. Mezitli Küçük Sanayi Sitesi projesi, bölge esnafı için yeni umutların yeşermesine neden oldu.

haberanamur00329haberanamur00231

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.