Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Durmuş Denize yoğun ilgi

06 Mart 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Esnafından zanaatkarına, STK’sından mahallelisine Durmuş Deniz’e yoğun ilgi gösteriyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Talat Dinçer,  seçim çalışmaları kapsamında geldiği Anamur’da bir dizi ziyarette bulundu. Seçime yönelik verimli çalışmalara eşlik etti. Birlikte yapılan çalışmada Esnafından Zanaatkârına, STK’sından mahallelisine Durmuş Deniz’e yoğun ilgi gösterildiği gözlemlendi.

1991 yılından beri Mersin ve İlçelerinin Esnaf ve Sanatkarlarının sorunları ile ilgilenen Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Dinçer, 2005 Yılından 2022 yılına kadar Mersin Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı, 2022 yılından Millet Vekili olduğu 2023 yılına kadar da Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

Ziyaretlerde esnaflar nezdinde çok sevilip sayıldığına Anamur Sanayi Sitesinde yakinen tanık olduğumuz Sayın Dinçer’i, dört yüz dükkânın en az üç yüz elli ustası yakından tanıyordu. O’na yaptığı iyilikler için şükranlarını belirtiyorlardı.

Bu nedenlerle seçim çalışmasını Anamur’dan başlatan Milletvekili Dinçer’e,  İl Başkan Yardımcısı Turabi Yeşilçayır ve İlçe Başkanımız Arif Çakırcı ve Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz ve Belediye Meclis Üyesi adayları eşlik etti.

Ziyaretlerine Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Esnaf Kefalet Kooperatifi, Şoförler Odası, Ziraat Odası, Ticaret ve Sanayi Odası gibi Meslek Kuruşlarıyla başlayan CHP heyeti ardından Sanayi Sitesi Esnaflarını dükkân atlamadan, sıkılmadık el bırakmadan ziyaret ettiler. İlçe Örgütünün planladığı, Emirşah, Karadere, Alataş Mahalle halkının katıldığı, Emirşah Mahallesinde gerçekleşen, miting sayılabilecek akşam toplantısında, vatandaşların yoğun katılımı ile gösterdikleri ilgi günün yoğun çalışma yorgunluğunu huzurla bitirdi.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, sanayi sitesi esnafının sorunlarını bildiklerini, onların beklenti ve taleplerini karşılayacaklarını, sanayi esnafının görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu sorunların çözümü için gece gündüz çalışacaklarını vurguladı.

Ertesi gün de, Hal Esnafı ile Anamur Merkezdeki Esnaflarımızın sorunlarını dinleyen Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz ve ziyaret heyeti; İki günlük çok verimli çalışmalar sonucu esnaflarımızın yüreğine dokunmuş oldular.

Partili, partisiz Esnaflardan aldıkları olumlu tepkilerle seçimin kazanılacağına olan beklentilerinde şüphe kalmadı.

Akşam da Köprübaşı, Kaşdişlen Mahalle toplantısında konuşan Durmuş Deniz, Anamur’da gerçekleştireceği projelerini açıkladı. Millet Vekili Dinçer de, Anamur ve Mersin Belediyelerin her ikisini de CHP’li Belediye olması halinde hizmetlerin daha kolay geleceğine değinip, Durmuş Deniz ve Vahap Seçer için oy talebinde bulundu.

CHP Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, “Anamur da Sanayi Sitesi Esnafımızın, Hal Esnafımızın ve Merkezdeki ziyaret ettiğimiz esnaflarımız sorunlarını, taleplerini aktardılar,  çok fazla esnafımız da desteklerini açıkladılar.       Belediye Başkanı olarak göreve geldiğimizde, esnafımızın beklentilerini karşılamak için ben ve meclis üyesi arkadaşlarım söz veriyoruz çok çalışacağız. Esnafımızın işlerini kolaylaştırmak ve daha iyi şartlarda çalışmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi.

haberanamur0013haberanamur0045haberanamur0025haberanamur0035haberanamur0055haberanamur0065haberanamur0072haberanamur0081haberanamur0091haberanamur010haberanamur011haberanamur012haberanamur013haberanamur014haberanamur015haberanamur016haberanamur017haberanamur018haberanamur019

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.