Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Özdeniz parti teşkilatı ve basın ile bir araya geldi

28 Şubat 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

İYİ Parti Anamur Belediye başkan adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz, parti teşkilatı, belediye meclis üyesi adayları ve basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yalçınkayalar Cafe’de kahvaltılı basın toplantının açış konuşmasını yapan İyi Parti İlçe Başkanı Ethem Ziya Alıçlı, konuşmalarında sık sık vurguladığı “sevgi, saygı ve hoşgörü odaklı çalışmanın öne çıkması” temennisini burada tekrarladı.

İlçe Başkanı Alıçlı,” Demokrasinin gereği olarak diğer siyasi partiler gibi partimizin de adayı var. Dr. Ali Rıza Özdeniz Anamur Belediye Başkan Adayımızdır ve iddialıyız. Birçok ziyaretimizde falanca parti ile birleşmişsiniz söylemlerini duyuyoruz. Maalesef İYİ Parti’den kendilerine ne kadar kişi geçeceğinin hesabı yapılıyor. Bende bunun yerine kendilerinden İYİ Parti’ye kaç kişinin geleceğini düşünmelerini tavsiye ediyorum. Tekrar söylüyorum Anamur’da İyi Partinin Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz’dir. Bizde teşkilat olarak adayımızın yanındayız. Adayımızı belediye başkanı olması için de var gücümüzle çalışıyoruz. Kazanacağımıza inancımız tam.” Dedi.

Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz de, Projelerini ana başlıklarıyla basın mensuplarıyla paylaştı.

Mersin’in plaka kodu olan 33 proje hazırladıklarını belirten belediye başkan adayı Dr. Özdeniz,” Anamur halkı değişim istiyor. Ziyaretlerimizde şunu net olarak görüyoruz. Anamur halkı huzurla yaşamak istiyor. Siz yollar yapabilirsiniz, ama o yollarda huzur yoksa yaptığınız yolun ehemmiyeti de olmaz .”dedi.

Anamur’un geleceğine yön verecek vizyon projelerinin hazır olduğunu kaydeden Dr. Özdeniz,” Ekip olarak uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Özellikle Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Yöneticileriyle Projelerimizi paylaşıyoruz. Desteklerini talep ediyoruz. Mersin’in plakası 33 olması sebebiyle bizde 33 vizyon proje hazırladık. Projelerimizin zaman içinde hayata geçmesiyle Anamur’un çehresi değişecek.” Diye konuştu.

Belediye Meclis Üyesi Adayı İnşaat Mühendisi Ali Özcan Kocabaş da bazı projelerin açılımını yaptı.

İlçe Başkanı Ethem Ziya Alıçlı projeler arasında yer alan “Anamur KKTC Feribot Hattı” ile ilgili de şu açıklamayı yaptı. “Projelerimiz arasında yer alan Anamur KKTC Feribot Hattı” Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı sevgili kardeşim Mehmet Tuna, ziyaretimizde bize bilgi verdi. Oda olarak İskelenin açılması için yoğun bir çaba gösteriyor. Umarım kısa zamanda sonuç alırlar. Yanlış anlamaya fırsat vermemek için u açıklamayı yapma gereği duyuyorum” dedi.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz’in Vizyon Projeleri şunlar:

Aş Evi - Halk Ekmek Fabrikası-Muzlu Kavşak ve Otogar Alt Geçit Kavşak-İçme Suyu Paketleme Tesisi-Evlenecek Çiftlerin Evlilik Yardım-Sultan Çayı Islak-Kocaçay Islahı-Paraşüt Atlama ve Seyir Tepesi -Teleferik ve Seyir Tepesi- Bungalov Evler-Anamur KKTC Feribot Hattı-Festivaller- Tarım ve Gıda Fuar -Renkli Köy Projesi- Otopark- Turizm Alanları –Oteller-Anamur Konakları Restorasyon- Hasta Refakatçi Evi-köy Konakları-Muhtar Evleri -Taziye Kur’an Toplantı Evleri-Dar Gelirli Esnaf ve Vatandaşa Destek Projesi- Sahil Yolu Düzenleme-Çocuk Gündüz Bakımevi-Kent Konseyi Gençlik Merkezi- Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi- Engelli Vatandaşlara Yönelik Sosyal Tesis Gençlik Kültür Merkezi ve Yüzme Havuzu-Kadınlar Lokali-56 Gece- 56 Film Seyyar Sinema -Tarım ve Hayvancılık- Belediye Proje Günleri -İyi Kart Sosyal Yardım ve Yeni Şirketler Projesi.

haberanamur00613haberanamur0079haberanamur00320haberanamur00221haberanamur00118haberanamur00417haberanamur00516

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.