Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Deniz, Ektiğini biçiyor.

27 Şubat 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Deniz, Ektiğini biçiyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, ektiğini biçiyor.

Anamur’da uzun yıllar Ziraat Mühendisliği yapan ve bu alanda birçok yeniliğin altına imza atan, son yıllarda siyasi alanda da özellikle kırsalda yaşayan Anamurluları ziyaret edip ve sorunlarını dinleyerek yalnız bırakmayan Durmuş Deniz, şimdi de ektiğini biçiyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur seçim koordinasyonun basın bülteni;

“CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz; Beş yıldır hiç ihmal etmeden ziyaret ettiği Kırsaldaki Mahallelerimizde yaşayan hemşerilerimizi şimdi de seçim için ziyaret ediyor.

Bu maksatla;

Dün, beraberinde İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi ve Adayları, Seçim Koordinasyon Kurulu Üyeleri ve O Mahallede etkili Partililerle birlikte, Çamlıpınar, Lale, Karaağa, Güngören Mahallelerinde,

Bu gün de, Çataloluk, Sarıdana, Karaçukur Mahallelerinde çalışmalarda bulundu.

Çalışmalara başlamadan bir gün öncesinden ilgili Mahallenin Muhtar ve Muhtar Adaylarını arayarak, ziyareti hakkında bilgilendirme de bulunan heyet, ertesi gün hazırlanan ve çok samimi toplantı ortamında rahatça kendini anlatma, söylenenleri dinleyip not alma olanağı bulmuştur.

Yaptığı toplantılarda Belediye Başkan Adayı Deniz; ‘’ Sayın Muhtarım, Kıymetli Muhtar Adayı Arkadaşlarım, Sevgili Vatandaşlarımız ben seçimden seçime mahalle, esnaf, sokak ziyaret eden bir kardeşiniz değilim. Bu durumun en yakın tanıkları sizlersiniz.

Ben ve Arkadaşlarım 2019 Ocak ayından beri aralıksız, Yaylalarımızda, en ücra kırsal Mahallelerimizin her sokağında, Merkezde devamlı sizlerleyim. Acı gününüzde cenazemizi beraber kaldırdık, hastalarımızı ziyaret edip şifalar diledik, askerlerimizi beraber uğurladık, çocuğu doğan, nişanı, düğünü olan kardeşimizin sevincini paylaştık. Dertlerinizi dinleyip, çözümler aradık. Evinizde, İşyerinizde, tarla ve bahçenizde sizlerle oturup, çayınızı içtik. Bunu devamlı, her yerde yaptık. İddia ediyorum diğer aday arkadaşlarım bunu benim kadar yaptıklarını söyleyemezler.

Beş yıldır her gittiğimiz ortamda Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer’in çok başarılı SOSYAL BELEDİYECILIK faaliyetlerini, Kendimizin duygu ve düşüncelerimizi, Projelerimizi anlattık.

Şimdi de diyoruz ki; Mersin yaptıkları ile kendini gösterdi. Biz Anamur olarak da çok başarılı olacağımıza inandığımız çalışkan, özverili, genç ama deneyimli Meclis Üyesi Adayı Arkadaşlarımızla, Çok çalışarak sizlere hizmet edecek, Anamur’umuzu bulunduğu yerden çok daha ileri seviyelere çıkaracağız. Mersin Büyük Şehir Belediyemizle ortak çok büyük Projelerimizi, kırsal da ve merkezde en kısa zamanda hayata geçireceğiz. Bize güvenin bizleri iktidar yapın Anamur ve Mersin halkı kazansın, yani sizler kazanın’’ dedi.

Gidilen her Mahallede Muhtarlar, Muhtar Adayları ve Mahalle halkı da söz birliği yapmışçasına; ‘’Başkanım, Mahallemize en çok gelen, derdimizi dinleyen, soframıza oturan, Büyük Şehrin hizmetlerini getiren sizsiniz. Vahap Başkanımıza da, Size de vefasızlık yapamayız’’ kararındaydılar.

haberanamur0084haberanamur0102haberanamur0092haberanamur0078haberanamur00612haberanamur00515haberanamur00416haberanamur00318haberanamur00219haberanamur00117

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.