Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Deniz, Hedefe adım, adım yürüyor

31 Ocak 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz Hedefe adım, adım yürüyor

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz Anamur’da bulunan Oda. Dernek. Birlik. Kooperatif. Sendika ve çok sayıda kurum ve kuruluşları ziyaret ederek, Anamur için yapacakları plan, proje, yatırım ve hedefleri konusunda bilgilendirme yaptı.

Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Gazeteciler Cemiyeti, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Muhtarlar Derneği, Yardım Sevenler Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD),Eğitim-İş, Eğitim Sen, Alevi Kültür Derneği, Engelliler ve Engelli Aileleri Dayanışma Derneği(ANED),Musiki Derneği, Mersin Çevre ve Doğa Derneği “MERÇED”, Anamur Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği başkan ve yöneticileriyle görüş alış verilişinde bulunan CHP Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, Kent Konseyini aktif hale getireceklerini, uzlaşı kültürü ve ortak akıl ile her türlü sorunun aşılabileceğini vurguladı.
Belediye Başkan Adayı Deniz, ” CHP olarak katılımcı belediyeciliği önemsiyoruz. İlçemizin sakini değil, sahibi ol. Kent Konseyini de bu anlamda önemli buluyorum. Anamur’a gönüllü olarak hizmet eden, şehrin sakini değil sahibi olan tüm hemşerilerim kentin ihtiyaçları konusunda düşünsün, talep etsin. Kent Konseyi öncü ve belirleyici olsun, bu şehri birlikte yönetelim” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in seçimi kesin kazanacağını anketlerde belirlendiğini belirten Deniz ‘Seçimi kazanacağız, buna inanıyorum. Mersin ve Anamur’u Kazanacağız, tüm gelişmeler bunu gösteriyor. Mersin ve Anamur aynı partiden olursa alacağımız her destek, Anamur için çıtanın hızlı yükselmesine neden olacak, güçlü yatırımlarla Anamur’un hak ettiği konuma gelmesini sağlayacaktır’’ ifadelerini kullandı.
Anamur Belediyesinin yıllardır dar bir çerçevede yöneltildiğini belirten Deniz, ‘’Anamur Tarım ve Turizmin tüm olanaklarına sahip, bu şanstan hiç yararlanamıyoruz. İçinde yaşadığımız bu kentin değerini bilemiyoruz, çok önemli imkânların farkında değiliz.
Turizm ve Tarım sektöründe bulunan. İş insanlarıyla ve Kent dinamikleriyle güçlü koordinasyon kurarak plan ve programlar çerçevesinde tüm konuları masaya yatırmakla adımlar atacağız’’ şeklinde açıklama bulundu.
Sosyal çalışmalarla kendinden söz ettirecek ve örnek alınacak bir Belediye olacaklarını belirten Deniz ‘’Özellikle ilçemizdeki emekliler için sosyal bir tesis kurmayı hedefliyoruz. Emeklilerimiz bir araya gelmeli ve sağlayacağımız tüm imkânlardan yararlanarak zaman geçirmelerini istiyoruz. Yaşlı, yatalak ve evinden çıkamayan tüm yaşlılarımıza sağlık başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını karşılamayı planlıyoruz, bu konuda projelerimiz hazırlandı. İhtiyaçlı vatandaşlarımızın hep yanında olacağız. Onların yaşamlarına anlamlı katkı sunacağız, sosyal Belediyeciliğin gerektiği ne varsa tümüyle hayata geçireceğiz’ ’dedi.
Deniz, Mart ayı içinde genişletilmiş plan, program, yatırım ve önemli projelerini Anamurlularla paylaşacağını sözlerine ekledi.

haberanamur00612haberanamur00516haberanamur00327haberanamur00226haberanamur00130haberanamur00418

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.