www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
Emniyet Müdürlüğü toplum destekli polis memuru ilçe genelinde KADES programını tanıtıyor.
Tanıtımla ilgili yapılan açıklama:
“İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından oluşturulan KADES programının tanıtımı ilçemizde tüm hızıyla devam etmektedir. Kadına yönelik şiddete karşı uluslararası mücadele günü nedeniyle ilçemiz toplum destekli polis memuru halk eğitim kurslarını, çilek tarlalarını ve esnafları tek tek gezerek KADES uygulaması hakkında bilgilendirmeler yapmaktadır. Kadına el kalkamaz sloganıyla yola çıkılarak şiddete tek tuşla karşı koymanın yolları ve önemi hakkında tüm vatandaşlarımızı bilinçlendirilme yolunda yapılan etkin bireysel çalışmalar tüm hızıyla sürmektedir.”