Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Kılınç Muhtarlar ve ilçe protokolü ile bir araya gelmiş.

25 Ekim 2022

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Muhtarlar Günü nedeniyle Mahalle Muhtarları ve ilçe protokolü ile bir araya gelmiş.

Anamur Belediyesinden yapılan yazılı açıklama:

“Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Bilal Bozdemir, Cumhuriyet Başsavcısı Meriç Dede, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Ak Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzi Yılmaz, Büyük Birlik Partisi Anamur İlçe Başkanı Mustafa Kemal Aslan, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Emin Erdinç, Ak Parti Anamur Gençlik Kolları Başkanı Samet Üstün, ANTSO Başkanı Feridun Torunoğlu, Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Anamur Baro Başkanı Tahsin Güçlü Şimşek, Anamur Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, yerel basın temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Yenilen akşam yemeğinin ardından mahalle muhtarlarının, muhtarlar gününü kutlayarak bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kılınç, muhtarların demokrasinin vazgeçilmez bir parçası olduğuna vurgu yaptı.

Kılınç “göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin problemlerini çözmek, alt yapı ve üst yapı yatırımları ile Anamur’u gelişmiş kentler seviyesine ulaştırmak gece gündüz çalışıyoruz. Yıllardır ihmal edilen köylerimiz başta olmak üzere, 56 mahallemizin tamamında yeni yollar açılmasından alt yapı çalışmalarına, köprüler inşa edilmesinden asfalt dökülmesine kadar verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getiriyoruz.“ dedi.

“Anamur’u nakış nakış işliyoruz”

Daha yapılacak çok hizmet olduğuna da dikkat çeken Kılınç “büyük hizmetler kısa zamanlarda yapılmıyor. Düne kadar traktörü bile kiralık olan, mevcut iş makineleri sürekli arızalanan, araçlarına yakıt alamaz hale gelen Anamur Belediyesi, bugün 44 yeni iş makinesi ve araçla Anamur’un tamamında vatandaşlarımıza hizmet ediyor.

Anamur’u nakış nakış işliyoruz çünkü; bizim günü kurtaracak projelerimiz, seçim öncesi oy uğruna harcanacak tek kuruşumuz, geçici hizmetlerle kandırılacak tek bir vatandaşımız yok. Yapılan alt yapı çalışmaları ve asfalt dökümü önümüzdeki 15-20 yıl boyunca kullanılabilsin isteriz.

Yaptığımız hizmetler yalnızca günü kurtarmasın, uzun yıllar boyunca vatandaşlarımıza faydalı olsun isteriz.” Dedi

İlçe Kaymamı Bilal Bozdemir ve muhtarlar adına Bahçelievler Mahalle Muhtarı İbrahim Gümüş’ün konuştuğu program Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın mahalle muhtarlarına hediye taktimi ile sona erdi.”

haberanamur0049haberanamur013

haberanamur0151haberanamur00120haberanamur00212haberanamur00310haberanamur0057haberanamur0065haberanamur0076haberanamur0085haberanamur0093haberanamur0102haberanamur0111haberanamur0121haberanamur014

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Aziz Saydam: Harika bir oyun, Karacaoğlan hepimizin. Her yerde izi var. Bütün...
 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...