Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Belediye ekskavatör aldı.

23 Şubat 2022

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Belediyesi fen işleri müdürlüğünde kullanılmak üzere yeni bir lastik tekerli ekskavatör aldı.

Anamur Belediye Başkanlığı fen işleri müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere Devlet Malzeme Ofisi aracılığı ile Hidromek marka lastik tekerlekli ekskavatör satın alarak 42. yeni aracını envanterine dahil etti.

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç‘ın seçimi kazanmasının ardından makine parkını bir çok belediyede bulunmayan imkanlarla donatan Anamur Belediye Başkanlığı, ilçede gerçekleştirilen yol çalışmalarında kullanılmak üzere yaklaşık 2 milyon TL bedelle yeni bir iş makinesi satın aldı.

DMO aracılığı ile satın alınarak belediyeye kazandırılan iş makinesini inceleyen Belediye Başkanı Hidayet Kılınç : “Anamur Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduğumuz günden bu yana hibe ve satın alma yöntemi ile belediyemize 41 araç ve iş makinesi kazandırmıştık. yeni gelen lastik tekerlekli ekskavatör ile birlikte bu sayıyı 42′ye çıkardık. Anamur Belediyesini 3 yıl içerisinde traktörü bile kiralayan bir belediyeden bu gün birçok il belediyesinde bile olmayan makine parkına sahip bir belediye haline getirmeyi başardık. Satın aldığımız araçlarla birlikte Anamur Belediyesinin 30 yıllık araç ihtiyacını karşıladık. Yeni ekskavatörümüzün belediyemize ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

haberanamur00111

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar