Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Maske - mesafe uyarısı

08 Şubat 2022

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur’da vatandaşlar maske ve sosyal mesafe konusuna uyarıldı

Anamur’da Koronavirüs (Covid-19) vakalarının artması üzerine, Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri, broşür dağıttı, vatandaşlara maske uyarısında bulundu.
Anamur Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polisi, vatandaşları hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyması konusunda uyarıldı, bilgilendirici broşürler de dağıttı.
Esnaf ile vatandaşlara alınan tedbir kararları hatırlatan görevli polis memuru Orçun Düzel, kıraathanelere, ATM önlerinde ve birçok noktada sosyal mesafe ve maske uyarısında bulundu.
İlçe Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, vatandaşların hem kendileri hem de başkalarının sağlığı için sosyal mesafenin ve maskenin önemini Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görelilerinin çalışmalara devam edeceğini belirterek “Her gün vatandaşlarımızı caddelerde, iş yerlerinde, toplu mekânlarda, parklara gelerek onları uyarıyoruz. Maskesi olmayan vatandaşlarımıza maske temin ediyoruz. İş yerlerine kendi ve vatandaşların güvenlikleri hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz” diye konuştu.

haberanamur0051haberanamur004haberanamur0033

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar