Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Güneşin kadınları yemekte buluştu.

07 Temmuz 2021

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

İYİ partili hanımlar “Güneşin Kadınları Tanışma ve Kaynaşma Yemeği”inde buluştular.

İYİ Parti Anamur Kadın Kolları Başkanlığı, İlçe Başkanlığının desteğiyle “Güneşin Kadınları Tanışma ve Kaynaşma Yemeği” adı altında İYİ Partiye gönül veren kadınları buluşturdu.

İYİ Parti Anamur Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Varol Çicek’e ait olan Turtels Pizza’da buluşan kadınlar, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, Sekreter Salih Kutlu ve İYİ Parti Anamur Kadın Kolları Başkanı Fatma Özaltun tarafından karşılandılar.
CHP Anamur Kadın Kolları Başkanı Hülya Medine Tunç, İYİ Parti Bozyazı kadın kolları Başkanı Günnur Ulu, yıllarca MHP Bozyazı Kadın Kolları Başkanlığı yapan Onursal Başkan Fatma Özdeniz, Anamur Hayvan Hakları Derneği Yöneticileri ve İYİ Partiye gönül veren kadınlar katıldı.
Toplantının açış konuşmasını yapan İYİ Parti İlçe Sekreteri Salih Kutlu; Türk Toplumunda kadının önemine Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün şu sözleri ile değindi “ Türk kadını, sizler her şeyden yüksek vasıflı Türk evlatları yetiştirmek zorundasınız, vazifeniz Türk´ü zihniyetiyle ve azmiyle, koruma ve müdafaaya gücü yeter nesiller yetiştirmektir. Diyerek Kadınların toplumdaki önemine vurgu yaparak, Kadın Kolları Başkanı nezdinde toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti

Kadın Kolları Başkanı Fatma Özaltun da konuşmasında İYİ Parti genel Başkanı Meral Akşener’in ‘Biz koltukları değil, ayakkabıları eskiteceğiz” sözlerini hatırlatarak şunları söyledi: Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in ‘Biz koltukları değil, ayakkabıları eskiteceğiz. Halk bizi çağırıyor’ gibi önemli sözü Ülke geneline dalga dalga yayıldı. Anamur İYİ Parti İlçe Teşkilatı olarak yarın seçim olacakmış gibi sahadayız. İlçe Teşkilatı olarak uyum içerisindeyiz. Hedefimiz Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak ” dedi.

İYİ Parti’nin Genel Başkan Akşener olmak üzere tüm kadrosuyla halka umut olduğunu ifade eden İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Özaltun, “Ülkemizi, içinde bulunduğu zor ekonomik şartlardan çıkarmak, milletimize rahat nefes aldıracak projeler üretmek, gençlerimize istihdam alanları oluşturup işsizliğe çare olmak için çalışacağız” diye konuştu.

İstanbul Sözleşmesi’nin yürürlükten kaldırılmasına da değinen Özaltun, Atatürk’ün ‘Ey Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın’ sözünü hatırlatarak, şöyle devam etti:

“Kadın haklarının ihlal edildiği, kadınlarımızın maruz kaldığı fiziki, ekonomik, ruhsal ve her türlü şiddetin önüne geçilmesi için atılması gereken adımların ivedilikle atılması ve uygulamaya geçilmesi gerekmektedir. Biz Cumhuriyet kadınları olarak Atamızın izinde, çok çalışarak, partimizin simgesi güneşin Anamur’dan doğup tüm Türkiye’yi aydınlatana kadar, ülkemizi çağdaş ülkeler seviyesine yükseltene kadar çalışacağız. Başaracağız, başaracağız, başaracağız.”
Ülkücü camianın ablası Fatma Özdeniz ise, İYİ’lerin her zaman kazandığını belirterek” adından da anlaşılacağı üzere, Atatürkçü, İYİ insanların, idealist düşüncelerin buluştuğu partimize her geçen gün büyümesinden oldukça mutluyum. Bu toplantıyı düzenleyen Kadın Kolları ve İlçe Teşkilatı yetkililerine çok teşekkür ederim” dedi.
İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu: ”Partimiz “İYİ’lerin Yuvası”

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu da pandemi dolayısıyla sosyal çalışmalara ağırlık veremediklerini belirterek, “İnşallah bundan sonra bu tür organizasyonlarda sık sık bir arada olacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener gibi her daim meydanlarda halkımızla iç içe olacak, milletimizle kucaklaşacak, çalmadık kapı, sıkmadık el, bakmadık göz, girmedik gönül bırakmayacağız. Siz kadınlarımızla hep birlikte omuz omuza vererek milletimizin çağrısına uyup milletimize gideceğiz. Milletimiz bizi çağırıyor, milletimizin emirleri başımız gözümüz üstünedir. Bu kaynaşma yemeğinin hayırlara vesile olmasını dilerim. Sizlere ilk yapılacak seçimde iktidar olacağımızın müjdesini buradan veriyorum. Çalışmalarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarda başarılar diliyorum. İşyeri sahibi kurucu üyemiz Varol Çiçek Bey ve ekibine de teşekkür ederim. Eşim Fazilet Hanım, rahatsızlığı dolayısıyla aramızda bulunamadı. Kendisinin sizlere selamlarını ve sevgilerini iletiyorum.”
Konuşmaları ayakta alkışlayan katılımcılar “ Biz İYİ Parti olarak bütünleştirici, birleştirici ve ülke sorunlarına ortak çözüm arayan bir siyaset anlayışı içinde olan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak için 24 saat sahada olacağız” şeklinde konuştular.

pic0044pic0034pic0054pic0026pic0012

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.