Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

(OSB) toplantısı yapıldı.

30 Haziran 2021

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Organize Sanayi Bölgesi (OSB)  toplantısı Anamur Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.

Toplantıda projenin paydaşları olan, Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Anamur Belediyesi ile Ticaret ve Sanayi Odası bilgilendirildi.

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu toplantı salonunda, Anamur Kaymakamı Aydın Memük, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Ticaret ve ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz, OSB Mersin Bölge Müdürlüğü yetkilileri, Tarım İlçe Müdürü Hasan Bostan ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı toplantıda, yer seçimi ve bir sonraki süreçte yapılacak işlemler hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Güneybahşiş mahallesinde bulunan büyük kısmı kamu arazisi 29 dönümlük kısmı da şahıs arazisi olan yer uygun görüldüğü. 29 dönümlük şahıs arazisi olan bölüm için tarım arazisi dışında kullanım izni alındığı ifade edilen toplantıda şu an gelinen noktada bölgede etüt yapılması komisyon kurulması meclis kararları şeklinde devam edeceği bildirilirken, Organize Sanayinin süreç ve şartlar hızlı bir şekilde yürütülebilirse bir yıl içerisinde tamamlanacağı ifade edildi.

pic0111pic0044

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar