www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
www.bozyazıajans.com ve Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi Gazeteci Vahdet Topçuoğlu’nun vefat eden kardeşi Vedat Topçuoğlu toprağa verildi.
Tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitiren Topçuoğlu için Çopurlu Mahallesi Şehitler Mezarlığında cenaze töreni düzenlendi.
Topçuoğlu’nun cenazesi kılınan namazının ardından Şehitler Mezarlığındaki aile kabristanına defnedildi. Cenaze törenine Topçuoğlu’nun yakınlarının yanısıra Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Bozyazı Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mehmet Baturay, Bozyazı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, Anamur İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz, belediye meclis üyeleri, kurum amirleri,muhtarlar,siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Not: 2. ve 3. gün Kur’an-ı Kerim ikindi namazını müteakip Şehitler Camiinde okunacaktır.