Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Ziraat Mühendisi Sonay Akın, adaylığını açıkladı

16 Aralık 2009

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

sonay0011Ziraat Mühendisi Sonay Akın, Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilciliğine aday olduğunu açıkladı.
Akın, yaptığı açıklamada, öncelikli hedefinin temsilciliğe bir bina kazandırmak olduğunu belirterek, ?Meslektaşlarımızın bir araya gelip kaynaşabileceği, iletişimi arttıracak bir merkeze ihtiyacımız var. Seçildiğimde ilk çalışmalarım bu yönde olacak? dedi.
Anamur, Bozyazı ve Aydıncık ilçeleri ile beldelerden 127 üyesi bulunan temsilciliğin Türkiye?de bir ilçeye verilen ilk temsilcilik olduğunu ifade eden Akın, ?Adaylık sürecimde listelerin güncellenmesinde sorunlar olduğunu gördük. Seçildiğimde benzer sorunları aşarak temsilciliğe işlerlik kazandırmayı ve bölgemizin ertelenen tarımsal sorunlarını Türkiye gündemine taşımayı hedefliyorum? diye konuştu.
Akın, seçildiği takdirde bölgedeki kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleriyle ziraat mühendislerinin ve tarımsal sorunların çözümünde işbirliği yapacağını da sözlerine ekledi.
Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilciliği?nin 19 Aralık 2009 Cumartesi günü Belediye Meclis Salonu?nda yapılacak Olağan Genel Kurulu?nda temsilciliğe aday olan Ziraat Mühendisi Sonay Akın, 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu. Değişik firmalarda yöneticilik yapan Akın, evli ve 2 çocuk annesi.

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. Hayri Yorumu:

    Hayılı olsun.. Başarılar

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar