Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Murat Doğan, Esnaf Odası başkanlığına aday

03 Kasım 2017

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

3112017003Ziraat Mühendisi Murat Doğan, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Doğan, Ünlüselek Hotel’de düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:

“Sivil toplum kuruluşları, birlik ve beraberliklerin çıkar ve menfaat gözetmeksizin en güzel sergilendiği kuruluşlardır.

Anamurumuzda esnaflar arası birliğin ve beraberliği temsili olan Esnaf ve Sanatklar Odası’na başkan adayı olarak yol arkadaşlarımla talip olduk.

Bu bir hizmet yarışıdır. Biz de bütün üyelerimize eşit mesafede, kimseyi ayırt etmeden en iyi şekilde hizmet etmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

‘Esnaf ve sanatkarlarla el ele’ anlayışıyla esnafın sesi olmak, esnafın gücüne güç katmak, esnafın her türlü sıkıntısında yanında olmak için bu göreve talibim.

Rabbim nasip eder esnaf ve sanatkarlarımız da uygun görürlerse odamızı bulunduğu yerden alıp layık olduğu yere getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Seçimin memleketimize hayırlı olmasını dilerim ve desteklerinizi beklerim.”

Doğan’a destek veren Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir de olumlu dil kullanarak seçim yarışı yapacaklarını belirterek, “Kimseyi kırmadan, üzmeden, sadece eleştirmek yerine kendi görüş ve düşüncelerimizi paylaşarak bu yarışın içinde olacağız ve arkadaşımızı destekleyeceğiz” dedi.

Basın toplantısına kooperatif yönetim kurulu üyeleri ile bazı esnaflar da katılarak Doğan’a destek verdi.31120170013112017002311201700431120170053112017006

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar