GÜNDEM-YAŞAM, SPOR Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Turnuva sona erdi.

17 Kasım 2016

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Belediyesi tarafından düzenlenen Şehit Astsubay  Ömer Halisdemir futbol turnuvası sona erdi.

Anamur Belediyesi tarafından 15 Temmuz gecesi hain terör örgütü Fetö tarafından girişilen darbe girişiminde Şehit olan Astsubay  Ömer Halisdemir adına düzenlenen Kurumlar arası halı saha futbol turnuvasının şampiyonu ev sahibi Kalınören Mahalle Muhtarlığı oldu.

ANAMED Hastanesi, Vakıfbank Atatürk Okulu, Anamur Devlet Hastanesi, Kalınören Mahalle Muhtarlığı, MESKİ Anamur Şube Müdürlüğü, Esnaf Kredi Kooperatifi, Anamur Uğur Anadolu Lisesi, Anamur Belediye Başkanlığı ve Anamur Cezaevi Müdürlüğü takımlarının katılımlarıyla Kalınören Lütfi Özdemir Spor Kompleksi’nde gerçekleşen turnuva yaklaşık 1 ay sürdü. Anamur Devlet Hastanesi’nin 3. Olduğu turnuvada son maç 16.11.2016 Çarşamba günü Kalınören Mahalle Muhtarlığı ile Anamur Cezaevi Müdürlüğü arasında gerçekleşti. Saat 20:00’de başlayan final müsabakasını yüzlerce vatandaş izledi. Maçı 5-4 üstünlükle kazanan ve turnuvaya ev sahipliği yapan Kalınören Mahallesi takımı maçın ardından sevince boğuldu.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Anamur Cezaevi Müdürü Halil Güneş’in de izlediği maçta Kalınören Mahalle Muhtarı Sezai Ulu da forma giydi. Maç sonrası takımlar birbirini tebrik ederek sarılırken ödül töreni gerçekleşti.

Halı Sahada gerçekleşen ödül töreninde hazır bulunan sporculara katılımları dolayısıyla madalya takdim edildi. Başkan Türe 3.olan Devlet Hastanesi, 2.olan Anamur Cezaevi ve Şampiyon olan Kalınören Mahallesinin kupalarını verdi. Hakemlere ve katılımcı takımlara teşekkür belgeleri verilirken sponsorlar da turnuvaya katılanlara çeşitli hediyeler verdi.

Şampiyonluk kazanan Kalınören Mahalle Muhtarlığı takımı ödül töreni sonrası mahalle halkı ile birlikte şampiyonluğu kutladı.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe yaptığı konuşmada Şehit Ömer Halisdemir Kurumlar arası futbol turnuvasına katılım gösteren tüm takımları tebrik ederken 3.2.ve Şampiyon olan takımları tebrik etti. Turnuvaya olan büyük seyirci desteği için vatandaşlara teşekkür eden Başkan Türe etkinliklerin süreceğini ifade etti.

haberl0052haberl0013haberl0023

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar