SPOR Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Anamur’a yeni tenis kortları yapılacak

12 Mayıs 2016

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

201tk4nq5qi65001Anamur Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü (ANTİSK) Başkanı Ali Balcı, Anamur?a yeni tenis kortlarının yapımı içi ihaleye çıkıldığını bildirdi.

Tenis kortlarının Anamur merkezine yapılacağını ifade eden Balcı, ?İhalenin yapılmış olduğunu öğrendik ve çok mutlu olduk. Bu süreçte başta Büyükşehir belediyemiz olmak üzere Anamur belediyemiz ve katkı sunan herkese teşekkür ederiz? dedi.

Yetiştirdikleri elit sporcuların ulusal düzeyde turnuvalara katılarak birçok başarı kazandığını belirten Balcı, ?Kulübümüz, Türkiye Tenis Federasyonu ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından tenis branşında Mersin ilinde bulunan tescillenmiş beş kulüpten biridir. Anamur merkeze yapılacak olan tenis kompleksi ile resmi turnuva düzenleme yetkisi olan kulübümüz, yılda en az bir kez ulusal düzeyde turnuva düzenleyebilecektir. Bu turnuvalarda milli sporcular Anamur?a gelecek ve öğrencilerimize örnek olup bu sporu yapmalarına vesile olacaktır? diye konuştu.

Diğer taraftan önümüzdeki günlerde Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezi (TOHM ) ile Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü?nden milli takım antrenörlerinin küçük sporcuları izlemek üzere Anamur?a geleceği bilgisini veren Balcı, bu gelişmenin gurur verici olduğunu kaydetti.

Balcı, sezon açtıklarını ve tekler turnuvasının devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar