Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Marvel Tree Hotel açıldı

14 Temmuz 2015

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Bölgede Alinko olarak bilinen tesis ‘MARVEL TREE HOTEL’ yeni yüzü ve imajıyla hizmete açıldı.

Bozyazı ilçesinde faaliyet gösteren Alinko Otel?in işletmeciliğini alan Ankara?lı iş adamı Feyyaz Karabekiroğlu ve İran?lı ortağı, Marvel Tree adını verdikleri butik oteli Bozyazı Protokolü ve basın mensuplarına tanıttılar.

Konaklama tesisini  konuklarına tanıtan  işletmeci Feyyaz Karabekiroğlu, tesis  hakkında bilgi  verdi.

Bozyazı Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Bozyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Murat Gülener, Anamur Liman Başkanı  Ekrem Memiş, Bozyazı İlçe Sağlık Müdürü  Dr. Ahmet Hakan Acı ve Anamur basın mensuplarının katıldığı tanıtım toplantısında, Akdeniz?in en güzel ve bakir koylarından birinde butik otel işletmeciliğinin yanı sıra, 100?er kişi kapasiteli açık ve kapalı restaurant bulunduğunu belirten işletmeci Karabekiroğlu, bölge halkını?  bu nadide koyu görmeye davet ediyorum? dedi.

Mervel Tree Hotel  adını bahçede bulunan ağaçtan aldığını ifade eden

Karabekiroğlu?  Üç  tarafı  denizlerle  çevrili  Ülkemizde, henüz  ayak basılmamış  öylesine muhteşem  koylarımız ve  yer üstü zenginliklerimiz var. Otelimizin bulunduğu koyda bunlardan yalnızca bir tanesi. Bölge halkı tesislerimize illaki müşteri olarak gelmek zorunda değil,  bu muhteşem koyu ziyaret etmelerini ve denize girmelerini öneriyorum? dedi.

Tesisin ayağa kaldırılması için 2 yıla yakın zaman ve büyük emek verdiklerine vurgu yapan,bölge  halkının aileleriyle,dostlarıyla  zaman geçirecekleri huzurlu  bir ortam  hazırladıklarını  söyledi.

MARVEL TREE HOTEL

Denize sıfır olan Marvel Tree Hotel, Akdeniz konseptini yansıtan 32 odalı butik oteldir. 500 metrelik plajı bulunan otelin tüm odaları deniz manzaralıdır. Tüm odalarda televizyon, wireless internet (ücretsiz), klima, televizyon, mini bar, fön makinesi bulunmaktadır.

Otelin Biraz ilerisinde yer alan Mavi Beyaz Restaurant İtalyan, Fransız, Türk mutfağının bir sentezi sonucu oluşan menüsü ile sadece otelde kalan misafirlere değil aynı zamanda dışarıdan gelen konuklara da hizmet vermektedir. Mavi Beyaz Restaurant 100 kişilik açık ve 100 kişilik kapalı olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Böylece restaurant hem yaz hem de kış aylarında aktif olarak çalıştırılmaktadır.

Mavi Beyaz Restaurant´ın hemen yanında Akdeniz´in sularının üzerinde yer alan Marvel Bar ise 150 kişiye hizmet edecek kapasitededir. Marvel Barda dünyaca ünlü kokteyllerin yanı sıra Marvel Bara özel kokteyllerde yer almaktadır.

Marvel Tree Hotel Gazipaşa Havalimanı´na 95 km (1 saat 30 dakika) uzaklıktadır. Uçakla gelen konuklara için özel araçla transfer imkanı bulunmaktadır.

Haziran ayında açılan Marvel Tree Hotel´de tüm detaylar incelikle düşünülmüştür. Özellikle metropol hayatından kaçmak ve bir miktar huzur bulmak isteyen tüm kişilere hitap eden Marvel Tree Hotel doğanın tüm güzelliğini gözler önüne sermektedir.

haber0025haber0034haber0043haber0051haber0061haber0071haber008haber009

Yapılan Yorumlar:1 Adet

 1. abdullah aydın Yorumu:

  İşletmecilerine ve bölgemize hayırlı olsun. Umarım ki kazanç adına bölgeyi ve doğayı kirletmeden insan hizmet vermeyi ilke edinirler…

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Gürdal Sümer: Övgü dolu sözlerinize çok teşekkür ederim Hikmet Bey. Turist...
 • Hikmet ÜNLÜ: Bu ikinci yazınız, yaşamış olduğumuz aynı dönemleri...
 • Tedora Vohs: Of be Gürdal, yine döktürmüssün canim kardesim. Gülnarda...
 • Mehmet Aydın: Anamur ve kendim adına teşekkürler;emeğiniz e sağlık hocam.
 • Ayşe Derya Seymen: Harika babacığım.. Emeğine yüreğine sağlık, iyi ki varsın
 • Hüseyin Sezer: Kalemine sağlık çocukluğumuza götürdün teşekkürler
 • Adil Demir: Süper,zamanda yolculuk yaptım.Ellerine ve hafızana sağlık abi!
 • Gürdal Sümer: Temiz çevre ve sıfır atık konusunda duyarlı olunması çağdaş...
 • Müjdat NUHUT: Eline, beynine, emeğine sağlık.Çok güzel bir belgesel...
 • Ayşe Derya Seymen: Emeğine yüreğine sağlık babacığım Harika bir yazı olmuş..