Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Kalınören 1. Hıdrellez Etkinliği yapıldı

11 Mayıs 2015

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Kalınören Muhtarlığı 1. Hıdrellez ve Halkla Buluşma Etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinliğe Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, MHP Mersin Milletvekili Adayı Ali Yücelen,  Kültür eski bakanı, CHP Mersin Milletvekili Adayı Fikri Sağlar, MHP Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, CHP Anamur İlçe Başkanı Ayhan Güven ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu, İstiklal Marşı okunması ve Hıdrellez duası ile başlayan etkinlikte bir konuşma yapan Kalınören Mahallesi Muhtarı Sezai Ulu bir yıl içinde yaptığı bazı icraatlarını anlattıktan sonra şunları söyledi: ?Hıdrellez Bayramı dolayısıyla mahalle halkımızla ve siz değerli misafirlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bolluk ve bereketin simgesi Hıdrellez?in mahallemize ve içerisinde yaşadığımız Anamur?a uğur getirmesini temenni ediyor, Yüce Allah?tan işlerimizde başarılar diliyorum? dedi.

Ulu’nun konuşmasından sonra yerel sanatçı bağlama ustası Kaya Arslan müzik dinletisi sunuldu. Anamur Belediyesi halkoyunları ekibi halk dansları gösterisi yaptı. Anamur Belediyesi müzik gurubu müzik sunumu yaptı. Etkinlik yerel sanatçıların konserleriyle devam etti.

haber00112haber0039haber00210haber00410haber0057haber0067haber0086haber0076

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar