Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Kocamaz, Anamur’a helikopterle geldi

11 Temmuz 2014

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz hava yoluyla Anamur’a geldi.

Kocamaz, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Türk Hava Kurumu Genel Başkanı Osman Yıldırım ve Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ile geldiği Anamur’da Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı ve Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Fuat Uğur karşıladı.

Kocamaz, Anamur Belediye Hizmet Binası’na geçerek burada Başkan Mehmet Türe ve Basın Mensupları ile görüştü. Türe, Kocamaz’a  yapımı devam eden arıtma tesisi inşaatının geldiği son nokta ve Anamur Sahil Projesi hakkında bilgiler verdi.

Gazetecilerin soruları üzerine Başkan Kocamaz ambulans helikopter ve deniz otobüsü projeleri için bayramdan sonra gelişmelerin olacağını belirerek “Hafta sonları Mersinden Anamur’a gemi ile turizm amaçlı turlar düzenlemeyi planlıyoruz” dedi.

Anamur’da kısa bir süre kalan Kocamaz, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı’yı da yanına alarak Gülnar’a uçtu.

haber003haber002haber0011

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. anamurlu Yorumu:

    Sayın başkan kullandığınız hava aracı eski model ve tek motorlu olduğu için dikkat ediniz.Mersin sizi kolay bulmadı saygılar.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar