Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

AK Parti Belediye Başkan Adayı Atilla Olçum:

26 Şubat 2014

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

nhpphntmyl025AK Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Atilla Olçum, şehrin bütün dinamiklerini harekete geçirerek istişare ruhuyla çalışan bir yönetim anlayışını benimseyeceklerini söyledi.

Olçum, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Yıldırım ve belediye meclis üyesi adaylarının da katılımıyla kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

30 Mart’tan sonra belediyenin ilçenin yanı sıra köylere de hizmet götüreceğini hatırlatan Olçum, “Proje tabanlı siyaset olacak. Biz, merkezi hükümetin de desteğiyle sizlere sunduğumuz birçok projeyi hayata geçirerek Anamur’u yeniden inşa edeceğiz” dedi.

Ekibiyle birlikte şehrin bütün dinamiklerini harekete geçirerek istişare ruhuyla çalışacaklarını anlatan Olçum, şunları söyledi:

“Biz yük olan değil, yük alan, çözüme ortak olan bir yönetim anlayışını benimseyeceğiz. Sorunları halkla birlikte tespit edip, çözümü birlikte üreteceğiz. Çocuk, yaşlı, engelli, hayvan ve çevre dostu bir ekip olacağız. Anamur’da henüz yerleşmemiş olan kurumsal belediyeciliği bu ekiple hayata geçirerek hem belediye personelinin rahat çalışmasını hem de vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde hizmet almasını sağlayacağız.”

Olçum, köylerin en önemli sorunu ve bu soruna ilişkin çözüm planının ne olduğu yönündeki soruya, “Köylerimizde genellikle sulama suyu sorunu yaşanıyor. Anamur’dan 26 paydaşın birleşmesiyle hükümet yetkilileriyle yapılan görüşmelerde bir proje hazırlandı ve bu projenin hayata geçirilmesiyle bu sorun çözülecek. Lokal olarak yaşanan içme suyu sorunlarını da göreve geldiğimizde hızla çözüme kavuşturacağız” şeklinde cevap verdi.

Toplantıda, belediye meclisi üye adayları Hakan Temel, Hüsnü Ataş, Alper Tuğrul, Cengiz Pınar, Ali Yılmaz, Halil Taş, Samet Oral, İbrahim Çıtırkı, Bora Güven, Yılmaz Bulut, Aziz Meniz, Semra Taşbakan, Kemal Aydın, Abdullah Uysal, Cengiz Bulut, Cemal İbret, Melek Özaltın, Abdurrahman Yıldırım ve Nuri Erişkin de kendilerini tanıttılar.nhpphntmyl026

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Aziz Saydam: Hayırlı olsun, inşallah partimizi en iyi şekilde temsil edip...
  • Mahmut Gazi ÖZSOY: Tebrikler
  • Gürdal Sümer: İyi Parti’deki bu gelişme diğer sağ partilere de örnek...
  • Şeref Koz: İnsanların ilgisi çok yoğundu. Yazarlarımız da dolu doluydu....
  • Şeref Koz: Güzel bir etkinlikti. İlgi yoğundu. Kutluyorum. Okuru bol olsun.
  • Gürdal Sümer: Övgü dolu sözlerinize çok teşekkür ederim Hikmet Bey. Turist...
  • Hikmet ÜNLÜ: Bu ikinci yazınız, yaşamış olduğumuz aynı dönemleri...
  • Tedora Vohs: Of be Gürdal, yine döktürmüssün canim kardesim. Gülnarda...
  • Mehmet Aydın: Anamur ve kendim adına teşekkürler;emeğiniz e sağlık hocam.
  • Ayşe Derya Seymen: Harika babacığım.. Emeğine yüreğine sağlık, iyi ki varsın