GÜNDEM-YAŞAM, SPOR Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

ANTİSK’te görev değişimi

19 Aralık 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

blyqwyxaf005Anamur Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü (ANTİSK), yaptığı Olağan Genel Kurul ile yeni yönetimini belirledi.

Anamur’da bir kafede yapılan genel kurulda 3 yıldır Kulüp Başkanlığını yürüten Ali Balcı, ailevi sebeplerden dolayı yeni yönetimde görev almayacağını söyledi. Balcı, yeni seçilecek yönetime çalışmalarında her türlü desteği vereceğini ifade ederek, başarılar diledi.

Tek listenin sunulduğu ANTİSK Olağan Genel Kurulu’nda üyelerin kullandığı oy sonucunda yeni yönetim belirlendi. Belirlenen yeni yönetim kendi arasında yaptığı toplantı sonucunda görev bölümü yaptı. Yapılan görev bölümü sonucu Kulüp Başkanlığına Abdullah Çağdaş Koz, Başkan Yardımcılığına Kiraz Topçu, Sekreterliğe Cengiz Deniz ve Muhasipliğe Hamide Açık getirilirken, Mehmet Akif Baysaloğlu üye olarak kaldı.

Yeni Kulüp Başkanı Abdullah Çağdaş Koz, genel kurula katılan üyelere teşekkür etti. Koz, tenis sporunun gelişimi için yeni yönetim olarak çalışmalar yapacaklarını söyledi.blyqwyxaf002

Yapılan Yorumlar:4 Adet

 1. Tahsin Ünlü Yorumu:

  İlçemizin en iyi spor kulübüne başkan seçilmeni kutluyorum. Bu kulübün kuruluşunda, bu günlere getirilişinde yoğun emeği geçenlere bir spor sever olarak sonsuz teşekkürler. Senin de aynı titizlikte ANTİS’i temsil edeceğinden kuşkum yok. Tekrar başarılar diliyorum.

 2. ahmet yiğit Yorumu:

  Seni ve yeni yönetimi kutluyor ve başarılar diliyorum.

 3. Gokcin Yalçın Yorumu:

  Sevgili Çağdaş, çalışkanlığın ve sahip olduğun sorumluluk duygusu ile bu görevi de yürüteceğine inanıyorum. Sana ve yeni yönetime başarılar diliyorum.

 4. Çağdaş Koz Yorumu:

  Temennileriniz bizleri çok mutlu ediyor. Teşekkürler ederim.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar