Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Akdeniz İlkokulu Aile Birliği seçimi yapıldı

29 Ekim 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

blxetttk004Akdeniz İlköğretim Okulu?nda yeni Okul Aile Birliği yönetimi belirlendi.

Okul bahçesinde düzenlenen toplantıda konuşan Okul Müdürü Kazım Kılınç, çocukların eğitiminde ailelerin ödül ve cezayı yanlış kullanılabileceğini belirterek, sürekli ödüllendirilen çocukların ödevi araç olarak gördüklerini söyledi. Ailelerin çocuklarına ?ödevini yapmazsan tv izleyemezsin? şeklinde ceza ile ders çalıştırmalarının da yanlış olduğunu vurgulayan Kılınç, çocukların ?tv de izlemem ödevi de yapmam? diyebileceğini ve ödevi yapmamanın meşru hale geleceğini kaydetti.

Ailelerin bu durumda geri bildirim ile çocuklarını daha iyi yapmaya ve kendine güvenini arttırmaya çalışmalarını tavsiye eden Kılınç, çocukların başka çocuklarla karşılaştırılmasının da yanlış olduğunu vurguladı.

Kılınç, konuşmasının sonunda çocukların beslenmesine dikkat edilmesi gerektiğini de hatırlattı.

Daha sonra yapılan Okul Aile Birliği Yönetimi seçiminde Hayri Kılınç, Gülay Saygılı, Sultan Güven, Bülent Şeref ve Volkan Şevik asil üyeliklere, Mahzun Tunca, Turabi Yeşilbayır, Yılmaz Er, Serkan Toklu ve Veli Er de yedek üyeliklere seçildi. Denetim Kurulu asil üyeliğine Hüseyin Yılmaz seçilirken, yedek üyeliğe de Nesrin Ulu seçildi.

Toplantının ardından veliler, sınıf öğretmenleri ile bir araya gelerek öğrencileri ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.blxetttk005

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar