GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

MHP’de 2 aday adayı

16 Ağustos 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

xptrasmkb002MHP?de Anamur Belediye Başkan Adaylığı için Ören Belediye Başkanı Aziz Doluoğlu ve mimar Mehmet Akif Demir başvuru yaptı.

Ören Belediye Başkanı Aziz Doluoğlu, parti binasında başvuru belgesini verdiği sırada yaptığı açıklamada, belediye başkanlığı süresince halkla ve parti teşkilatıyla uyumlu bir süreç yaşadığını belirterek, ?Her zaman partimin yanında olmaya çalıştım. Kıt imkanlarla Ören’e ve mücavir alanımız Akpınar Yaylası başta olmak üzere tüm halkımıza hizmet etmeye çalıştım. Partimin oyunu koruyarak da hizmet ve siyasetin beraber yürüyebileceğini herkese gösterdim? dedi.

Bilgi ve birikimlerini artık Anamur’a ve partisine hizmet noktasında kullanmak istediğini ifade eden Doluoğlu, ?Anamur’u hak ettiği aranan, yaşanabilir ve güvenli bir kent yapmak için bu zor ve kutsal göreve talip oldum. Saygıdeğer halkımızdan teveccühlerini bekliyorum. İlerleyen süreçte Anamur için düşünce ve projelerimi paylaşacağım basın toplantısı yapmak istiyorum” diye konuştu.

xptrasmkb003Eski il ve ilçe yöneticisi, mimar Mehmet Akif Demir de 13 yıldır Anamur’da mimarlık yaptığını belirterek, şunları söyledi:

?Anamur’da hayata geçen bir çok projede imzam var. Bunların yanısıra ülkemizin değişik bölgelerinde bir çok projede çalıştım. Artık bilgi-birikimimi Anamur halkı için, daha modern ve yaşanabilir bir Anamur için kullanmak düşüncesiyle bu kutsal göreve talip oldum. Mesleğim gereği belediyeciliği ve belediyenin iç işleyişi konularında da deneyim sahibiyim. Geçmiş dönemlerde görev aldığım MHP il yöneticiliği ve ilçe yöneticiliğinin yanısıra Anamurspor Yönetim kurulu üyeliği gibi bir çok sosyal alanda çeşitli görevlerde bulundum. Anamur’un eksiklerini biliyorum. Neler yapılması gerektiği noktasında çalışmalar yapmaya başladım ve önümüzdeki günlerde bu projeleri anlatacağım.”

Aday adaylığının farklı yorumlanmamasını isteyen Demir, ?MHP genç ve vizyon sahibi adayların önünü açan bir partidir. Bu kutsal göreve Anamur’a hizmet etmek, Anamur’u hak ettiği yere getirmek ve daha modern bir Anamur inşa etmek düşüncesi ile talip oldum” diye konuştu.

MHP İlçe Başkanı Ramazan Yalçın da Genel Başkan Devlet Bahçeli ile seçim ile ilgili bir görüşme yaptığını belirterek, ?Genel Başkanımız, kiminle seçimi alacaksak, seçimi aldıktan sonra da kiminle teşkilatlar hususunda daha rahat çalışacaksak onunla yola çıkmamızı emretmişlerdir? dedi.

Anamur?da 5 kişinin aday adaylığı bilgi formu aldığı bilgisini veren Yalçın, ?5 değerli dava arkadaşımız çalışmalarına başlamışlardır. Müracaatların önü açık olup, devlet memuru arkadaşlarımızın ismini yasal adaylık süreci sebebiyle şu anda açıklamak  istemiyoruz. Aday adaylığı için müracaat eden Anamur sevdalısı değerli gönül dostlarımıza şimdiden başarılar ve muvaffakiyetler diler, çıktıkları bu kutsal yarışta haklarında hayırlı olanı Yüce Allah’tan niyaz ederiz.  Bundan sonra da adaylık müracaatında bulunacak değerli dava arkadaşlarıma da aynı samimiyet ve sadakatle yaklaşacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz? diye konuştu.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar