GÜNDEM-YAŞAM, SPOR Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

ANTİSK Tenis Turnuvası’nda ana tablo belirlendi

13 Haziran 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

tkpyfgdt002Antisk B kategorisi  Ana Tablo yükselme maçları yapılan finaller ile sona erdi.

Anamur Tenis Dağcılık ve su sporları Kulübü tarafından Ören Tenis Kortlarında organize edilen 2013 Bahar turnuvası Tek Bayanlar ve Tek erkekler B kategorisi maçları yapılan finaller ile sona erdi.

Antisk ten yapılan açıklamaya göre Tek Erkeklerde 24 sporcu tek bayanlarda ise 20 sporcunun katıldığı B kategorisi maçları sonucunda Tek erkeklerde Hasan Doğan Sercan Yıldızı 6-2 ve 6-4 yenerek şampiyon oldu. Tek bayanlarda ise Hamide Açık Türkan Ateş Erdem?i  6-3 ve 6-4 yenerek şampiyon oldu. Finalistlere madalyanın yanında çeşitli hediyeler verilerek onore edildiler.

Bu turnuva sonucunda Ana tabloya çıkan diğer 8 oyuncuda belirlendi. Ana Tablodaki 8 oyuncu ile birlikte B kategorisinden gelen 8 oyuncu ile Ana tablo maç kuralarıda final maçından önce çekildi. Ana tablo ? 1. MASTER?S TURNUVASI? maçlarının 10 haziran pazartesiden itibaren başlayacağı final maçlarının ise 30 haziran 2013 tarihinde yapılarak 2013 Bahar turnuvalarının tamamlanacağı ifade edildi.

Masterler ana tablo maçlarının www.antisk.org.tr  adresinde takip edilebileceği ayrıca 05072009998 nolu telefondan bilgi alınabilir. Facebook üzerinden ise  antiskanamur@gmail.com  facebook adresinden takip edilebilir.tkpyfgdt001tkpyfgdt016tkpyfgdt003tkpyfgdt017

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar