Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

(TEB)den esnafa 36 ay vadeli kredi

12 Şubat 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Anamur Şubesi ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası arasında kredi protokolü imzalandı.
TEB Anamur Şubesi Müdürü Serdal Sönmez, Esnaf Odası?nda düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada, oda üyelerine yönelik ?Dükkâna Şenlik Kredisi Kampanyası? düzenlediklerini söyledi. Kampanya kapsamında oda üyelerine 36 aya varan vadelerle 30 bin liraya kadar kredi verebileceklerini belirten Sönmez, şunları söyledi:
?Bankamızdan kredi alan esnafımız, taksit ödemelerinde 6 aya kadar erteleme fırsatına sahip olabilecek. Ayrıca krediden faydalanan müşterilerimiz, ?Benim İşyerim Sigortası? ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde edecek.?
Sönmez, Esnaf Odası üyesi esnafları, bu kampanyadan yararlanma şansına sahip olabilmeleri için banka şubesine beklediklerini de sözlerine ekledi.
Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Çetin de TEB yetkililerine esnaflara sağladıkları fırsat için teşekkür ederek, ?Üyelerimiz, sadece oda üyesi esnaflara sağlanan bu avantajlardan yararlanmak isteyeceklerdir. Özellikle, kış dönemi durgunluğu yaşanan bu günlerde kullanılacak kredinin ödemelerine 6 ay sona başlama imkânı verilmesi bu kampanyayı cazip hale getiriyor? diye konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Ahmet Çetin ve Şube Müdürü Serdal Sönmez, protokolü imzaladılar. İmza törenine TEB Anamur Şubesi İşletme Portföyü yöneticileri Özge Yalçın ve Yasin Ağı da katıldı. haber0031haber0041

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar