GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Sera City AVM ve Konutları’nda kampanya

16 Mayıs 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Sürücüler Holding’e bağlı Süryapı Firması’nın yaptığı Sera Cıty Avm ve Konutları’nda düzenlenen kampanya tanıtım günü ile indirimli ve taksitli satışlar başladı.
Anamur Belediyesi’nin kasasına 8 milyon lira girmesini sağlayacak büyük proje kapsamında düzenlenen kampanyanın tanıtım törenine Kaymakam Cemil Aksak, Belediye Başkanı Mehmet Türe, Sürücüler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sürücü, Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Şantiye Şefi Mesure Tüzün Öztürk, ekim ayında temeli atılan proje kapsamında 3 katlı çarşı ile 14 katlı 2 blok inşaa edileceğini söyledi.
Bloklarda 198 ile 238 metrekare arasında değişen ölçülerde 3+1 ve 4+1 toplam 112 konutun bulunacağını belirten Öztürk, bloklarda asansör, konutlarda ısıtma ve soğutma sistemi, dizayn edilmiş mutfak ve her araç için kapalı otopark olacağını kaydetti.
Öztürk, konut satın alanların ekstra masraf yapmadan 2013 yılı sonunda Anamur’un yeni yaşam merkezine taşınacaklarını da sözlerine ekledi.
Çarşının işletmesini üstlenen MLM Firması’nın Genel Müdürü Lütfi Bayrav da 50 ünite bulunacak çarşıda bir hipermarket ve marka bayilerinin yer alacağını kaydetti.
Sera Cıty Satış Koordinatörü Zafer Tayanç ise 15 Temmuz’a kadar sürecek kampanya kapsamında konutların 191 bin 250 liradan başlayan fiyatlara satışa sunulduğunu belirterek, peşin alımlarda yüzde 15 indirim, taksitli alımlarda ise yüzde 0,99’dan başlayan faiz seçeneği sunulacağını söyledi.
Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, etkinlikte yaptığı konuşmada, yıllar önce Anamur’u keşfettiğini belirterek, “Bir sohbet esnasında ben Anamur’un güzelliklerini anlatırken yanımızda bulunan sayın Ahmet Sürücü, ilçeye yatırım yaptığını ifade ederek düşüncelerimi sordu. Ben de tebrik ettim. Geç bile kalmışsınız dedim. Anamur’a böyle bir eser kazandırdığı için kendisini kutluyorum” dedi.
Anamur’dan geçen yolun geç yapılmasının ilçeye avantaj kazandıracağına dikkat çeken Donat, “Anamur, Bodrum ve Marmaris gibi taş yığınına dönebilirdi. Ancak şimdi çevre bilinci oluştu. İstesek de bu güzelliği bozamayız. Bu projede de çevre düşünülmüş ve Anamur’un dokusuna uygun yapılıyor. Yetkilileri tebrik ediyorum” diye konuştu.
Belediye Başkanı Mehmet Türe de gerekli işlemlerin yapıldığını belirterek, konut alanlara tapularının verilebileceğini kaydetti.
Ardından, proje maketi açılarak incelendi. Kurulan stantta da projenin ayrıntılarını ve fiyat seçeneklerini içeren broşürler dağıtıldı.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Çiğdem D.: Bu basın açıklamasını hayvan severler yapmadı. Örgütlü olarak bir...
  • ANAMUR ÇEVRE iNiSiYATiFi: AKKUYU PROJESİ TÜRKİYE’NİN TARAF OLMUŞ OLDUĞU...
  • Şeref Koz: Sanat güzel bir ses, hassas bir kulak, becerili bir el gibi üstün...
  • Şeref Koz: Yürekleri bu ülke için atan gençleri ve tüm katılımcıları...
  • sevinç utku: Canım kızım 4. yaşın kutlu olsun. Hep beraber nice mutlu yıllar...
  • ADEM BAZ: antalya mersin yolu yillardır hep ihmal edilmiş kanayan...
  • ertur kilis: Kilis ailesi olarak, bizim için son derece önemli olan bu olayı,...
  • anamurlu: BENCE ADAY ADAYI OLMALI.HEM ODTÜ MEZUNU DAHA DİNAMİK,ÖZVERİLİ...
  • Şeref Koz: Özuğur’un içten diyaloğunun partilileri hoşnut ettiği...
  • nezihe bulut: haberanamur.net̵ 7;e ve güzel yorumları ile destek olan...