SAĞLIK Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Anamur’a yeni devlet hastanesi

29 Ocak 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

AK Parti Anamur İlçe Başkanı Ahmet Yıldırım,ilçeye 150 yataklı AB standartlarında yeni bir hastane yapılacağını bildirdi.
Yıldırım, öğretmenevinde düzenlediği basın toplantısında, Anamur’a yeni bir hastane yapılması yönünde Sağlık Bakanlığı’na sundukları rapor dikkate alınarak projenin yatırım planına dahil edildiğini söyledi.
Yeni hastanesinin iki bölümden oluşan mevcut Anamur Devlet Hastanesi’nin bir bölümü ile yanındaki boş arsa üzerine yapılacağını ifade eden Yıldırım, ”Proje ihalesi yapıldı ve şu anda zemin etüdü çalışmaları sürüyor. Bu çalışma tamamlandığında da ihale süreci başlayacak. Ama biz TOKİ tarafından yapılmasını bekliyoruz” dedi.
Projenin yaklaşık 20 milyon liraya mal olacağını belirten Yıldırım, ”AB standartlarında bir hastane olacak. Odaların büyük bölümü tek kişilik olacak. Modern hastane hizmete girdiğinde ilçemiz sağlık tesisi yönünde rahatlayacak” diye konuştu.
Basın toplantısına yönetim kurulu üyeleri ile partililer de katıldı.fhfhfyf003

fhfhfyf002fhfhfyf001

Yapılan Yorumlar:3 Adet

  1. hergele Yorumu:

    sizlerden nefret ediyorum

  2. anamurlu Yorumu:

    gördük çarıkları hükümetin belediyesi taş taş üstüne konmamış makam arabası bağlanmış sizin her yanınız iş yapsa ne olur

  3. Hüseyin KAYFECİ Yorumu:

    Başarılar dileriz.Yolların yapımı büyük yatırım bitmesini bekliyoruz.Hastane yapılacaksa çok iyi bir yatırım nede olsa sağlık için ne yapılırsa memnun oluruz.Bekliyoruz…

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar