Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

2031 yılına mektup yazdılar

07 Aralık 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Şehit İbrahim Armut Anadolu Öğretmen Lisesi 11. sınıf öğrencileri, ?Geleceğe Mektup Kampanyası? kapsamında 20 yıl sonra kendilerine postalanmak üzere yazdıkları mektupları okul idaresine teslim ettiler.
Okul Müdürü Hacı Yakup Arslan, teslim töreni sırasında yaptığı açıklamada, Kütüphane Kulübü üyesi öğrenci Emine Han ve öğretmenlerden D. Alparslan Apaydın tarafından yürütülen proje kapsamında 91 öğrencinin kendilerine mektup yazdığını söyledi.
Arslan, öğrencilerin mektuplarında bugünkü duygu ve düşünceleri ile gelecek planlarını yazdığını belirterek, ?20 yıl sonra bu zarfları açtığınızda çok şeyin değiştiğini göreceksiniz. Umarım bu değişiklikler olumlu değişiklikler olur? dedi.
Mektupların toplandığı sandığın müdür odasında tutulacağını ve anahtarın da kendisinde olacağını belirten Arslan, ?Okulumuzda görev yapacak her müdür, 20 yıl boyunca bu anahtarı kendisinden sonra gelene teslim edecek? diye konuştu.
Arslan, sandığın 6 Aralık 2031 yılında açılarak üzerinde yazan adreslere postalanacağını ifade ederek, ?Ancak isteyen öğrencilerimiz o tarihte okula gelerek sandığın açılmasını görüp bu heyecanı yaşayabilirler? şeklinde konuştu.
Daha sonra öğrenciler, üzerinde vatandaşlık numaraları bulunan kendilerine yazdıkları mektupları sandığa koydular. Okul Müdürü Hacı Yakup Arslan da sandığı kilitleyerek anahtarı teslim aldı. Sandık, müdür odasına yerleştirildi.pha4emmk003

pha4emmk002pha4emmk004pha4emmk005pha4emmk006pha4emmk007pha4emmk008pha4emmk009pha4emmk001pha4emmk010

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar