GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Taşelililer İstanbul’da buluştu.

15 Mayıs 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

img_7059-largeİstanbul’da yaşayan Taşelililer düzenlenen yemek ile biraraya gelme fırsatını buldu.
14 Mayıs Cumartesi akşamı İstanbul Levent’te bulunan Spor Yazarları Derneği’nde düzenlenen yemeğe çok sayıda konuk katıldı. Geçen sene sadece Anamur’lular olarak gerçekleşen buluşma bu sene Taşelililer adı altında Silifke, Ermenek, Mut, Gülnar, Aydıncık, Bozyazı ve Anamur birleştirilerek gerçekleşti. 300′e yakın davetlinin bulunduğu gecede Anamur’lular 30-40 kişi ile sınırlı kaldı.
Gecede folklor gösterisinin yanısıra, Türk halk müziği sanatçısı Bedia AKARTÜRK de sahne aldı. Ardından Anamur’dan gelen Şafak KÜÇÜKDERYA ve arkadaşları yöresel müziklerle konukları eğlendirdi. img_7044-largeimg_7057-largeimg_7072-largeimg_7080-largeimg_7062-largeimg_7060-large

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. ümit ertan Yorumu:

    slm.bende bir bozyazılı olarak geceye katılmak isterdim ama gerek sağlık koşullarından gerekse maddi konulardan katılamadım ama seneye işallah katılırım.ben bir memurum ve dört kişilik aileyim.fiyat konusunda facede yorum yapılmış.evet bence de bir kişi için 50 lira pek bişey değil ama dört kişi için biraz dokanır.ve ulaşımı falanda eklersek bayağı etkiler.işallah seneye fiyat biraz daha cazip olur da hem kendi ailemi hem de iş ortamımdaki bütün mersinli arkadaşlarada öneride bulunurum ve katılma imkanım olur.saygılar.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar