EĞİTİM, GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Başarılı öğrenciye ödül

10 Haziran 2010

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, ”Fikrinle Büyü-Fikrinle Yürü Projesi” kapsamında düzenlenen yarışmada birinci olan ilköğretim öğrencisi İmran Girgeç’e hediye verdi.
Türe, makamında düzenlediği basın toplantısında, Bozdoğan Mamure İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi İmran Girgeç’in Mersin Valiliği himayesinde gerçekleştirilen ”Fikrinle Büyü-Fikrinle Yürü Projesi” kapsamında düzenlenen inovasyon yarışmasında ”Çift Monitörlü Bilgisayar Projesi” ile 31 eser arasından birinci olduğunu söyledi.
Türe, İmran Girgeç’in başarısının kendilerini gururlandırdığını ifade ederek, ”Arkadaşımızı kutluyorum. Onun başarısı diğer öğrencilerimize örnek olacaktır” dedi.
Türe, organizasyon komitesi tarafından Ankara’da iki gün Uzay Kampı’na katılımla ödüllendirilen İmran Girgeç’in yolculuk ve konaklama masraflarının belediye tarafından karşılanacağını da sözlerine ekledi.
Daha sonra İmran Girgeç ile projeye danışmanlık yapan Teknoloji Tasarım öğretmenleri Murat Ulusoy, Cihat Tokay ve Okul Müdürü Eren Esabil Başbağ’a hediye verdi.10hzrn011
10hzrn0121

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar