Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Durmuş Deniz’den Gençlere mektup

24 Mart 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz genç seçmenlere yönelik bir mektup kaleme aldı.

Durmuş Deniz’in genç seçmenlere mektubu;

“Sevgili Genç Arkadaşlarım, 31 Mart 2024 günü, demokrasinin en temel unsurlarından biri olan oy kullanma hakkını değerlendirmek için önemli bir gün.

İlk kez sandık başına gidecek olan ya da seçmen olmanın önemini kavramış genç arkadaşlarım; Seçimin önemini, heyecanını ve sorumluluğunu hissediyor olduğunuzu biliyorum. O nedenle sizler sandık başına giderken, sizin için bazı düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye’nin demokratik değerlerine ve toplumsal adalet ilkesine olan bağlılığıyla bilinen köklü bir siyasi partidir. CHP’si kurulduğu ilk günden günümüze ürettiği politikalarında gençlerin sesi ve görüşlerine her zaman önem vermiştir.

Belediye başkan ve Meclis üyesi adayları olarak bizlerde partimiz CHP’nin ilkelerine uygun hareket edeceğiz. O nedenle, oy kullanırken CHP’nin ve bizlerin diğer partilerden daha fazla gençleri önemsediğimiz unutulmamalıdır.

Değerli Arkadaşlarım, sizler için vaatlerimizi ya da CHP’nin politikalarını dikkatlice incelediğinizde, belediyeyi nasıl katılımcı bir anlayışla yöneteceğimiz, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan ve adaleti sağlamak için çaba gösteren bir parti mensubu olduğumuzu göreceksiniz.

Gençlerimizi B. Şehir Belediyemizin Okuma Salonunda ziyaret ettim. Onların huzur içinde, konforlu bir ortamda ders çalışıyor olmaları beni çok mutlu etti. Üniversiteye hazırlık kurslarımız genişleyerek devam edecek. Göreve geldiğimizde, Yazın Sahilde Belediyemizce, sizlerin huzurla, uygun fiyata vakit geçireceğiniz kafeler, restoranlar, plajlar, spor parkları açıp, hem istihdam sağlayacak hem de sizlere huzurlu ortamlar sağlayacağız. Bu Seçimde gençlerimizden çok umutluyum. Kendi gelecekleri için, Ülkesinin geleceği için doğru seçim yapacaklarına inancım büyüktür.

Eğitim, sağlık, iş olanakları gibi konularda adil ve sürdürülebilir çözümler sunmayı hedefleyen CHP ve biz adayları, ülkenin geleceğini şekillendirmede siz gençlerin rolünü önemsiyoruz. Karar verirken bireysel çıkarlarınızı değil, toplumun genel çıkarlarını göz önünde bulunduracağınıza inancımız da tamdır.

Siz gençler olarak, Anamur’da, Mersin’de, Ülkemizin her yerinde Çağdaş, demokrat bir anlayışla Belediyelerin yönetilmesinde önemli bir rol oynayabilirsiniz. Bu nedenle seçimlerde bizlere ve CHP’ye destek vererek yönetimlerde etkinizi gösterebilirsiniz. Toplumumuzun sorunlarını anlamak ve çözümler üretmek için siyasi süreçlere katılımınızın önemi büyüktür.

Demokratik bir ülkede yaşamanın önemini kavramış genç arkadaşım, özgürce yaşamı korumak ve geliştirmek için oy kullanma hakkınızı değerlendiriniz. Çağdaş kentlerin doğması, Adaletli yönetimlerin iktidar olması, Gelecek nesillere daha iyi bir Türkiye bırakmak için lütfen 31 Mart’ta sandık başına gidip bizleri destekleyiniz.

Durmuş DENİZ

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı

haberanamur0078haberanamur0094haberanamur0101haberanamur00127haberanamur00226haberanamur00324haberanamur00422haberanamur00519haberanamur00614

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.