GÜNDEM-YAŞAM, POLİTİKA Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Karan, STK’ları ziyaret etti

12 Aralık 2023

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan aday adayı Erdal Karan STK’ları ziyaret etti.

Karan STK’lara yaptığı ziyarette aday olması halinde neler yapacağını anlattı, ziyaret ettiği STK başkanlarının da görüşlerini dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Karan, ziyarette oda başkanlarının talep ve önerilerini dinledi, nasıl bir belediyecilik anlayışı içerisinde olduğunu anlattı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Erdal Karan, ziyaretlerine devam ederek kentin farklı kesimleriyle buluşmaya devam ediyor. Karan, seçim çalışmalarında halkla ve ilçenin sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket edeceğini ve şehre hizmet için çalışacağını ifade etti.
Anamur Belediye başkanı olmak için aday adaylığına başvuran Erdal Karan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Batuhan Çıkırkı, Turizm Derneği Başkanı Fatih Şen’i ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir’i ziyaret etti.
CHP Belediye Başkan aday adayı Erdal Karan, “Esnaf ve Sanatkarlar İstiyoruz ki esnafımız ülkenin en huzurlu, en çok kazanan ve en çok yatırım yapan esnafı olsun. Göreve geldiğimiz zaman bu konuları kendimize dert edeceğiz ”dedi.
Anamur Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Batuhan Çıtırkı’yı da ziyaret eden CHP’li Karan, burada da şoför esnafının sorunları konuşularak, özellikle akaryakıta gelen zamların iş kolunu olumsuz etkilendiğine değinildi.
Anamur Turizm’de hak ettiği yerde olmalı
Anamur Turizm ve Kültür Derneği ‘ni ziyaret eden CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı Erdal Karan,” İlçemiz turizm için elverişli bir bölge. Doğasıyla, kültürel zenginlikleriyle özel bir ilçe. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer’in Mersin ve ilçelerinde uygulamış oldukları kültürel etkinlik projelerini sizlerde takip ediyorsunuz. Belediyecilik anlayışımızda Anamur için planladığımız geliştirilebilir alternatif turizm için birlikte hareket edeceğiz.” Dedi.
S.S Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir’i ziyaret eden Karan, burada da aday olup seçilmesi halinde projelerinden söz etti.
Kooperatif Başkanı Özdemir de, fikir ve önerilerini Erdal Karan ile paylaşarak ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, başarılar diledi.
CHP Belediye Başkan Aday Adayı Erdal Karan, ”Anamur hepimizin. Hepimiz burada yaşıyoruz ve yaşanabilir Anamur’u herkesin mutlu olduğu kenti birlikte inşa edeceğiz.
Sorunlarının çözümü için hep birlikte tek yumruk olmamız lazım. El ele verirsek pek çok işi başarabiliriz. Bu düşüncelerle tüm başkanlarımıza gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum.” dedi.

haberanamur00112haberanamur0047haberanamur0076haberanamur0066haberanamur00211haberanamur0038haberanamur0056

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Aziz Saydam: Harika bir oyun, Karacaoğlan hepimizin. Her yerde izi var. Bütün...
 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...