Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Tuna, “Liyakatli Kadromuzla Hizmete Hazırız”

19 Ekim 2022

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı Mehmet Tuna “Liyakatli Kadromuzla Hizmete Hazırız”

Anamur Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı Mehmet Tuna, 22 Ekim Cumartesi Günü Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Rıfat Hisarcıklıoğlu Toplantı salonunda gerçekleşecek olan seçimler öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Üyelerle birlikte hareket edeceklerini dile getiren Başkan Adayı Tuna, “Üyelerin menfaati için her konuda ellerini taşın altına koyacaklarını, şeffaf, adil, dürüst bir anlayışla hizmet vereceklerini ve yardım isteyen hiç kimseyi geri çevirmeyeceklerini ve oda üyesi olmasa bile kendilerine ulaşan herkesin sorununun çözümü için çalışacaklarını söyledi.
Genç ve dinamik bir kadro
Genç ve dinamik genç iş insanlarından yönetim kadrosu oluşturduğunu ifade eden ANTSO Başkan Adayı Mehmet Tuna, ”Yönetim kadrosunu oluştururken ince eleyip sık dokumaya gayret ettim. Görüşlerini önemsediğim arkadaşlarımın görüşlerini aldım. Sonunda genç dinamik bir kadro oluşturduk. İçimize sinen bir ekibimiz oluştu. Mevcut yönetim güzel çalışmıştır. Niyetimiz üzerine koyarak daha etkin çalışabilmek. İnşallah meslektaşlarımızdan yetkiyi alırız.
Anamur ve Bozyazı İlçeleri için etkin bir iradeyle çalışma yapmak istiyoruz. Seçmenimizin odadan beklentilerini iç içe anlatıyor olabilmek istiyoruz.”
Anamur ve Bozyazı İlçelerinin Gelişmesine Katkı Sağlayacak Her Projeye Katkı Sağlayacağız
Anamur ve Bozyazı İlçelerinin gelişmesine katkı sağlayacak her projenin yanında duracaklarını aktaran Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Tuna, “Yapacağımız projelerle üyelerimiz, Anamur ve Bozyazı halkının farkındalığına değer katacağız. Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı fuarlarında Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin yöresel ürünlerini ve ekonomik değerlerinin alıcılarla buluşmasına yardımcı olacağız. Her iki ilçemizin yöresel ürünlerinin tanınmasında önemli bir role sahip olan Coğrafi İşaretli ürünleri tescili ile ilgili çalışmalarımız olacak.
Ekip olarak, Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin ekonomisine değer katmaya talibiz” dedi.
Ekonomi ile birlikte sosyal sorumluluk bilincinin ağırlık kazanacağı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerine işaret eden Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Tuna; bölgesel ve ulusal ekonomiye katkı sağlayacak bir yapı oluşturmanın heyecanıyla tüm üyelerin desteğini beklediklerini kaydetti.
Yerel dinamiklerin harekete geçmesiyle mümkün olacağını vurgulayan Tuna, “Avantajı yakalamış, sürdürülebilir bir yapı oluşması için sağlıklı kararlar alabilen bir yönetim anlayışından hareketle üyelerimizin sorunlarına, taleplerine, görüş ve önerilerine özel önem veren, yakın ilgi gösteren bir anlayışla hareket edeceğiz. Karar alma süreçlerinde üyelerimizin görüşleri bizim için belirleyici olacak. Bölgemizin ve dolayısıyla ülkemizin kalkınma sürecine güvenilir bir oda yönetimi anlayışıyla, kararlılığımızla ve yeni stratejilerimizle büyük destek vermek istiyoruz. Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin ekonomik potansiyeline, gücüne inanıyoruz. Bu gücün tüm yönleriyle öne çıkmasını istiyoruz. ANTSO üyelerinin bu yolda “Mavi Listeye” destek vereceklerine yürekten inanıyoruz” diye konuştu.
OYUNUZU MUTLAKA KULLANIN!

Tüm üyelere ulaşmaya gayret gösteriyoruz. Ancak ulaşamadığımız üyelerimizden özür diliyorum. Lütfen bizi tanısınlar. Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin hayrına kim olacaksa ona demokratik haklarını kullansınlar.
Odamızın ve Anamur ile Bozyazı İlçelerimizin geleceği için Güçlü oda, güçlü üye anlayışının devamı için 22 Ekim tarihinde yapılacak olan seçimlerde üyelerimizin desteklerini bekliyoruz.”

haberanamur0075haberanamur0056

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.