Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Güngör, “Aday Değilim”

14 Ocak 2022

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilcisi Mustafa Güngör “Genel Kurulda Aday Değilim”

Sekiz dönem(16 yıl) TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Anamur İlçe Temsilciliğini yürüten Mustafa Güngör, görevde bulunduğu süre içinde, amaçlarının ziraat mühendisliğini, çiftçilerin ve ilçe tarımının hak ettiği değere ulaştırmak olduklarını belirtti.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Anamur İlçe Temsilciliği Genel Kurulu 29 Ocak Cumartesi Günü 10.00-12.00 Saatleri arasında Anamur Belediyesi Meclis salonunda yapılacak.
29 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan genel kurulda temsilciliine aday olmayacağını belirten Mustafa Güngör, yaptığı açıklamada seçimli genel kurulumuz 29 Ocak 2022 günü saat 10-12 arasında Anamur Belediyesi Meclis salonunda yapılacak seçime katılacak üye listenin güncellenerek 15-17 Ocak tarihlerinde odada askıya çıkacağını söyledi.
Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilcisi Güngör” Sekiz dönem toplam 16 yıl üyelerimizin güçlü desteğiyle oda başkanlığı yaptım bana güvenlerinden dolayı tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Meslektaşlarımın izni ile 29 Ocakta yapacağımız genel kurulda aday olmayacağım.
Seçilecek yönetimin her zaman yanında olacağım Anamur İçin yapılacak tüm çalışmalarda elimden geleni yapacağımı meslektaşlarımın bilmesini isterim.
Başkanlığım süresince tüm meslektaşlarımla yerel yöneticilerle tarım ve diğer kurum ve kuruluşlarımızla uyum içerisinde oldum. Anamur’un yararına olan tüm çalışmalarda üzerime düşen ne varsa yapmaya gayret gösterdim. Anamur’umuza, tarıma, üyelerimize üreticilerimize faydalı olmaya çalıştık.
Bu süreci birlikte paylaştığımız tüm meslektaşlarıma tarım il müdürlüğü ve ilçe müdürlerimize tüm kuruluşlarımız ve STK Başkan ve yöneticilerine ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum ”diye konuştu.

haberanamur0025

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar