GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Deniz: “Parti senin benim değil, herkesin olacak”

11 Aralık 2019

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

11-aralik-2019008İş insanı Durmuş Deniz, 21 Aralık’ta yapılacak CHP Anamur İlçe Kongresinde ilçe başkanlığına aday olduğunu duyurdu.
Deniz’in adaylığını açıklamak üzere parti binasında düzenlediği basın toplantısına eski ilçe başkanları, yöneticiler, partinin ileri gelenleri, Deniz ailesi ve çok sayıda partili ile delegeler katıldı.
“PARTİYE KADIN ELİ DEĞECEK, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”
Konuşmasına geçtiğimiz günlerde yapılan delege seçimlerinde kadın delege sayısının artmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek başlayan Deniz, “Artık bu partiye kadın eli değecek, her şey çok güzel olacak ve partimiz kadınlarla daha da güzelleşecek” dedi.
“KIRGINLIKLARI GİDERECEĞİZ, AYRIM BİTECEK”
İlçe yönetiminin güzel bir kongre süreci yaşattığını belirterek teşekkür eden Deniz, “Delege seçimleri sürecinde ufak tefek kırgınlıklar yaşanmış olabilir. Bunları gidereceğiz ve bundan sonra partimizde sevgi, barış ve kardeşlik hakim olacak” dedi.
“GÜÇLÜ ÖRGÜT, GÜÇLÜ YÖNETİM ANLAYIŞIYLA ADAYIM”
Deniz, partililerin ilçe başkanlığı için kendisine yoğun talepte bulunduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
“Bu süreçte bana bu görevi vermekte ısrar ettiniz. Ben de kabul ettim ve bu görevi en iyi şekilde yapmak için yola çıktım. Hep beraber partimizi en iyi şekilde dizayn edeceğiz. Önümüzdeki seçimlerde de hem yerelde hem de genelde iktidar olacağız. Güçlü örgüt, güçlü yönetim anlayışıyla Anamur’da yerel iktidara ulaşmak için CHP Anamur İlçe Başkanlığı’na adaylığımı büyük mutluluk ve gururla açıklıyorum.”
“PARTİ SENİN BENİM DEĞİL, HERKESİN OLACAK”
Delege seçimlerinde iki listenin yarıştığını hatırlatan Deniz, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Delege seçimleri bitti. İki listeden biri daha başarılı oldu. ‘Artık benim şu kadar delegem var’ diyemeyiz. Bizler iyi şeyler yaparsak tüm delegeler bizimle olur, yanlış yaparsak bizimle olmaz. Bundan sonra delegeler hiç kimsenin değildir. Siyaset yapmak isteyen herkes CHP’de rahatça siyaset yapacak. Hedeflerine ulaşmak için önü açılacak. Parti senin, benim değil, herkesin olacak. CHP halkın olacak.”
“A’DAN Z’YE YENİDEN YAPILANACAĞIZ”
Partide yeni bir yapılanmaya gideceklerini ifade eden Deniz, “Büyükşehir’in desteğiyle hizmetlerin Anamur’a ulaşmasını sağlayacağız. Belediye hizmetlerinden Anamur halkının en iyi şekilde faydalanmasını sağlayacağız. Tüm yöneticilerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız belirli zamanlarda tüm köylerimizi gezeceğiz. Köy temsilcilerimiz olacak, apartman sorumlularımız olacak. A’dan Z’ye yeniden yapılanacağız” dedi.
“TEMEL GÖREVİMİZ, ATATÜRK’ÜN İKİ ESERİNİ YAŞATMAK”
Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Benim iki büyük eserim var. Birisi Türkiye Cumhuriyeti, diğeri de CHP’ sözünü hatırlatan Deniz, “Bizlerin temel görevi de bu iki eseri yaşatmak, korumak ve hak ettiği yere getirmek için çalışmak olacaktır” şeklinde konuştu.
“ÜRETEN İNSANLAR ARTIK YÖNETİMDE SÖZ SAHİBİ OLACAK”
Konuşmasının sonunda birlik beraberlik mesajı veren Deniz, şunları söyledi:
“Üreten insanların artık yönetimde söz sahibi olmaları gerektiğine inanıyorum. Her birisi birbirinden değerli delege arkadaşlarımızla birlikte ‘sen, ben’ demeden ‘biz’ diyerek yola çıkıyoruz. Gençlerimiz iş bekliyor, vatandaşlarımız hizmet bekliyor. Güçlü bir yönetimle beraber Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer öncülüğünde Anamurumuzun hak ettiği hizmetlere ulaşabilmesi için yönetim olarak var gücümüzle çalışacağız. Anamur halkının refah ve mutluluğu için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Artık kucaklaşma zamanıdır, geçmişe sünger çekerek iktidara yürüme zamanıdır. Önümüzdeki seçimlerde hem yerelde hem genelde iktidar olacağımıza inanıyoruz ve bu inançla yola çıkma zamanıdır.”
CHP Anamur İlçe Başkan Adayı Durmuş Deniz, açıklamasının ardından partililerin tebrik ve başarı dileklerini kabul etti, hatıra fotoğrafları çektirdi.11-aralik-201900411-aralik-201900511-aralik-201900711-aralik-201900911-aralik-201900111-aralik-201900211-aralik-2019003

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Aziz Saydam: Harika bir oyun, Karacaoğlan hepimizin. Her yerde izi var. Bütün...
 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...