GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Kayıp eşi ve çocuklarını arıyor

29 Aralık 2016

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

29-aralik-20161007Anamur’da sera işçisi Ali Bal, 12 gündür kayıp olan konuşma ve duyma engelli eşi ile iki çocuğunu arıyor.

Anamur’un Güzelyurt mahallesinde yaşayan ve seralarda yevmiyecilik yaparak geçimini sağlayan Ali Bal (27), eşi Halime Bal’ın (31) iki çocuğuyla birlikte 15 Aralık sabahı kaybolduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Akşam geç saatlere kadar ehliyet sınavına çalışmıştım. Hatta o kanepede uyuya kalmıştı. Rahatsız etmemek için battaniye ile üstünü örttüm. Sabah kalktığımda eşim evde değildi.  Üç buçuk yaşındaki kızımız ve 8 aylık oğlumuzu da yanına alarak gitmişti. Ailesine ziyarete gitmiş olabileceğini düşündüm. Ailesini arayıp sordum. Orada da değildi. Bilgisayarı, fotoğraflarımızı ve cüzdanımdaki bir miktar parayı almıştı.”

Eşinin ailesiyle birlikte polise kayıp ihbarında bulunduklarını ancak bugüne kadar herhangi bir ize rastlanmadığını ifade eden Bal, “Eşimle bir sorunumuz yoktu. Konuşma ve duyma engelli olmasına rağmen işaretlerle iyi anlaşıyorduk. Bir anda ortadan kaybolmasıyla yıkıldım. Başına kötü bir şey gelmesinden korkuyorum. Çocuklarım şu anda ne durumda bilmiyorum. Ailesi de perişan durumda” diye konuştu.

Bal, eşini ve çocuklarını görenlerin polise yada 5392321117 numaralı telefona bildirmelerini istedi.29-aralik-20161001

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar