GÜNDEM-YAŞAM, POLİTİKA Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Milletvekillerinden Kılıçdaroğlu’na destek açıklaması

12 Kasım 2015

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

23drauiuoCHP?de yükselen ?Kurultay? seslerinin ardından 17 Akdeniz Bölgesi milletvekili, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu?nun yanında yer aldıklarını açıkladı.

Adana Milletvekilleri Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, Antalya Milletvekilleri, Niyazi Nefi Kara, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Gök, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Hatay Milletvekilleri Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem, Isparta Milletvekili İrfan Bakır, Mersin Milletvekilleri Hüseyin Çamak, Serdal Kuyucuoğlu ve Aytuğ Atıcı, yaptıkları ortak açıklamada şunları kaydetti:

?1 Kasım Genel Seçimlerinin ardından Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisi’ne olan ihtiyacı daha da artmıştır. AKP, halkın işsizlik, yoksulluk ve adalet gibi temel sorunlarını unutturmaya çalışmakta, seçim vaatlerini gerçekleştirmek yerine halkı hiç ilgilendirmeyen Başkanlık Sistemi’ni dayatmaktadır.

Önümüzdeki zorlu dönemde güçlü bir CHP’nin olması halkın umutlarını diri tutacak ve kararlı bir şekilde mücadele etmesini sağlayacaktır. CHP’nin güçlenmesinin yolu sosyal demokrasinin ruhuna uygun olarak kongre ve kurultaylardan geçmektedir.

Seçimlerinin sonuçlarını değerlendirmek, geleceğe yönelik politikalar geliştirmek ve kadrolarını yenilemek üzere Partimizin 35. Olağan Kurultay takvimi işlemektedir. Olağan kurultayımızın iki ay içinde yapılması planlanmışken bu günlerde olağanüstü kurultay talebinde bulunmanın Partimize ve Ülkemize bir yarar sağlamayacağı kanısındayız. Bu bağlamda biz aşağıda isimleri bulunan Akdeniz Bölgesi Milletvekilleri Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduğumuzu partili yoldaşlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyururuz.?

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar