Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Bohçacı kılığında hırsızlık

20 Haziran 2015

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Hırsızlık yapmak için girdikleri evin sahibinin aniden eve gelmesi üzerine kaçan bohçacılar, Gazipaşa polisine yakalandı.

Anamur ilçesi Kızılaliler Mahallesinde Abdullah Kılıç’a ait eve izinsiz giren bohçacılar ev sahibinin aniden eve gelmesi üzerine kaçtılar. Kaçan bohçacılar Jandarmanın yaptığı takip sonucu Gazipaşa polisi tarafından yakalandı.

Anamur’un Kızılaliler mahallesinde Abdullah Kılıç adlı vatandaş gittiği bahçesinden eve geldiğinde kapının açık olduğunu fark eder ve hemen evin içini kontrol eder. Kılıç eve girdiğinde iki kadının evin içinde bir şeyler aradığını görür. Ev sahibini gören kadınlardan biri kaçmayı başarır ikicisini yakalayan Kılıç bir yandan kadını tutar bir yandan da  Jandarmayı telefonla armaya çalışırken ikinci kadını da elinden kaçırtır. Kılıç kaçan kadınların evin biraz ilerisinde bekleyen 63 plaka numarasıyla başlayan bir araca binerek kaçarlar. Kılıç, aracın plaka numarasını jandarmaya bildirdi. Jandarma Gazipaşa yönüne gittiğini tahmin ettiği aracın özelliklerini Gazipaşa girişinde uygulama yapan polise bildirmesi üzerine Gazipaşa polisi plakası bildirilen araçta F.K (30), Ş.Y (38) ve MG (40) adlı şahısları yakaladı.

haber011

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar