GÜNDEM-YAŞAM, KÜLTÜR-SANAT Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Gökçe ile Aker evlendiler

26 Ağustos 2014

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Kutlu Çiftinin kızı Gökçe ile Kozak Çiftinin oğlu Aker Belediye sosyal tesislerinde yapılan düğün töreniyle evlendiler.

Kamu-Sen Anamur temsilcisi  Salih Kutlu-Saide Kutlu çiftinin kızları Endüstri mühendisi Gökçe ile  Ziraat Yüksek Mühendisi  Bünyamin Kozak-Öğretmen Zübeyde Kozak çiftinin oğulları Dr. Aker  evlendiler.

Belediye Sosyal tesislerinde yapılan kır düğününe katılan davetlileri birlikte karşılayan Kutlu ve Kozak aileleri yoğun katılım nedeniyle uzun süre ayakta kaldılar.

Gökyüzünü aydınlatan havai fişeklerin ve gökyüzüne bırakan balonların arasında düğün salonuna alkışlar arasında giren genç çiftler, ilk danslarını müzik öğretmeni Gültekin Uzun?un çalıp söylediği eşliğinde yaptılar.

Kutlu ve Kozak ailelerinin çocuklarının düğün töreninde konuşma yaparak, tüm katılımcılara iki aile adına teşekkür eden merkez Camisi İmamı Mehmet Gümüş, gençlerin birbirlerine duydukları sevginin ömürleri boyunca sürmesi dileğinde bulundu.

Düğün töreninde Belediye Başkanı Mehmet Türe?nin kıydığı nikahın şahitliklerini Esra Kadiroğlu ve Dr. H.Nevin Özel üstlendiler.

Nikâh töreninin ardından kısa bir konuşma yapan Belediye  Başkanı Türe, ailenin kutsal bir kavram olduğunu belirterek, genç çiftlere mutluluklar diledi.

Gelinin anne ve babası Saide-Salih Kutlu ile damadın anne-babası Zübeyde-Bünyamin Kozak, düğün boyunca davetlilerle yakından ilgilendi.

haber00410haber00310haber0029haber0055haber00113

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar