GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

CHP Belediye Başkan Adayı M. Suphi Alp ziyaretlerini sürdürüyor

29 Ocak 2014

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

geylhgx5001CHP Seçim Komisyonu Basınla İlişkiler Sorumlusu Mesut Güven 48 kişilik komisyonun çalışmalarına başladığını bildirdi.

Güven, yaptığı yazılı açıklamada, çalışmalar kapsamında toplantılarını sürdürdüklerini belirterek, 5 kişilik icra komitesi oluşturduklarını ve bu komitenin seçim çalışmasına katılmak isteyen 400 gönüllüyü köy ve mahallelerin çalışma gruplarına dahil ettiğini kaydetti.

Çalışma gruplarının önümüzdeki günlerde aktif çalışmaya başlayacağını belirten Güven, bu arada Belediye Başkan Adayı M. Suphi Alp?in de çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

Güven, Belediye Başkanı M. Suphi Alp?in çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri verdi:

?Adayımız M. Suphi Alp beraberinde İlçe Başkanı Ayhan Güven, belediye meclis üyeleri ve partililerimizle, adaylığının açıklandığı günden bu yana, mahallelerde ve köylerimizde gece-gündüz çalışmalarını sürdürmekte, halkımızın acısında ve iyi gününde yanlarında olmaktadır.

Muhtarlarımızla, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelindi, düşünce alış-verişi yapıldı.  Adayımıza destek için gelen iki milletvekilimizle propaganda çalışmaları yapıldı. Hal ve Sanayi esnafı ziyaret edildi.?

8 seçim aracı hazırlandığını, 6 seçim bürosunun aktif hale getirildiğini ve afiş asma işlemlerinin tamamlandığını ve önümüzdeki günlerde de projelerin açıklanacağını ifade eden Güven, ?Programlı ve kararlı çalışan bir seçim komisyonuyla, gönüllü çalışma grubuyla seçim zaferi yakın. Tüm örgütümüz olarak, adayımızın yanındayız. İnandık, çok çalışacak ve seçimi kazanacağız” dedi.geylhgx5004geylhgx5006geylhgx5007geylhgx5008geylhgx5009geylhgx5010geylhgx5011geylhgx5012

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar