GÜNDEM-YAŞAM, SPOR Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Bozyazı tenis turnuvası sona erdi

29 Kasım 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Bozyazı Tenis, Dağcılık ve Su Sporları Kulübü’nün (TURKUAZ) organize ettiği, 1.Bozyazı Güz Tenis Turnuvası final müsabakaları ile sona erdi.
Kulübe ait kortta yapılan final maçlarında Bayanlar kategori-sinde Anamur Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Zübeyde Dalaklıoğlu’nu yenen İskele ASM de görevli  Dr. Kiraz Topçu şampiyon oldu.
Erkekler finalinde ise Bozyazı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ercan Yılmaz ile İskele ASM’de görevli Dr. Hüseyin Topçu mücadele etti. Uzun ve çekişmeli geçen maçta 2-1 galip gelen Dr. Hüseyin Topçu birinciliği kazandı.
Madalya ve ödülleri takdim eden Bozyazı İlçe Kaymakamı Mustafa Erkayıran yaptığı konuşmada, çok uzun süren müsabakalarda gösterdikleri dayanıklılık için başta bayanlar olmak üzere sporcuları kutladığını belirterek, “Tenis yıllar önce sadece çok az zenginin sporuyken,  sonradan İstanbul ve Ankara’da başlayıp bugün ilçemizde dahi turnuvası yapılabilen bir spor haline geldi. Bu sporun ilçemizde yaygınlaştırılması ve sevilmesine katkısı olan Tenis Öğretmeni  Kemal Bulut’a ve Turkuaz’a teşekkür ediyor, bu tip organizasyonların artarak devam etmesini diliyorum” dedi.34typ67m4ml0006

34typ67m4ml001034typ67m4ml0009134typ67m4ml001134typ67m4ml000734typ67m4ml0008

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar