ÇEVRE-DOĞA Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Geleceğini karartacakları çocuklara çanta hediye ettiler

17 Eylül 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Akkuyu Nükleer Santrali?nin yüklenici şirketi, Büyükeceli İlköğretim Okulu?nda okuyan 256 öğrenciye sırt çantası ve beslenme çantası dağıttı. Gülnar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü?nün bu şova nasıl izin verdiği ise merak ediliyor.
Şirket yöneticileri, sabah saatlerinde okula giderek öğrencilere sırt çantası ve beslenme çantası dağıttı.
Şirketin Halkla İlişkiler Müdürü Tahir Ağayev, ?Buradaki yerel halkımızın ne ihtiyacı olduğunu görüyoruz ve bu doğrultuda yardımlar yapmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede yerel halka yardım yapmaya devam edeceğiz. Yerel halk, nükleer santralin kurulması ile beldenin değişikliğe uğrayacağının farkındadır. Bu konuda bize destek oluyorlar? diye konuştu.
Şirketin Mersin Toplum Bilgilendirme Müdürü Mehmet Faruk Üzel ise  ?Proje uzun soluklu bir projedir. Bu proje devam ettiği sürece biz özellikle bu beldede ve civar köyler olmak üzere yöreye desteğimizi, sosyal projelerimizi devam ettireceğiz? ifadelerini kullandı.
Şirket yöneticilerinin yoksulluk üzerinden yaptığı bu şovu mutlulukla karşılayan Büyükeceli İlköğretim Okulu Müdürü Sadık Güleryüz de şirkete teşekkür ederek, bu yardımlarının devam etmesini temenni etti.rlliglysghg34002

rlliglysghg34001

Yapılan Yorumlar:5 Adet

 1. A. Kadir ÜNLÜ Yorumu:

  Şirketin Halkla İlişkiler ve Toplum Bilgilendirme Müdürlerinin “sosyal proje” dediği yüzde yüz kansorejen barındıran ucuz okul çantası dağıtmaksa, sonraki sosyal projelerini merakla bekliyoruz.

  Yardımların! devamını bekleyen okul müdürünü de biat ve sadaka kültürüne yaptığı katkıdan dolayı tebrik ediyorum.

 2. Gürdal Sümer Yorumu:

  Bugün çocuklarımıza çanta dağıtanlar bir gün gelecek ve ” Elimizde çanta kalmadı size biraz radyasyon verelim ” diyecekler.

 3. Şeref Koz Yorumu:

  İlk anda hoş birşey gibi görünüyor. Ama çocukların reklama alet edilmesi hoş değil. Kaldı ki çantayı dağıtan kurum genel kabul görmüş bir kurum değil. Okul müdürlüğü ve öğretmenler daha temkinli olmalı. Oltaya gelmemeli idi.

 4. yıldıray Yorumu:

  on numara başlık olmuş

 5. ilker şahin Yorumu:

  8 Senede ben okudum okulda,orada doğdum orada büyüdüm,devlet bile yardım etmedi o okula yıllarca,şimdi çanta bile dağıtılıyor sorarım ben “ne ayak” diye.Cevap belli.Yalakalığa çocuklardan başlamak,çocukları alet etmek,defolun BÜYÜKECELİ den.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar