Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

ANTSO’dan aidat borcu uyarısı

25 Haziran 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

rlyslbcmy014Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Başkanı Abdulkerim Çilingir, oda üyelerinin aidatlarını ödemeleri gerektiğini aksi takdirde gecikme zammı uygulanacağını bildirdi.
Çilingir, 2012 yılı yıllık ve munzam aidat birinci taksitlerinin Haziran ayı içerinde ödenmesi gerektiğini hatırlatarak, ?Aksi takdirde 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkındaki Kanun uyarınca ve Odalar Birliğince yürürlükte bulunan oranlarda günlük gecikme zammı uygulanacaktır” dedi.
Oda üyelerini 2012 yılı birinci taksit aidat borçlusu olanlara gecikme zammı uygulanmaması ve geçmiş yıllardan aidat borcu olan üyelerin de borçlarının katlanarak artmaması için üyeleri borçlarını ödemesi konusunda uyaran Çilingir, borçların ödenmemesi halinde üyelerin, gecikme zamlı veya hükmen ödeme durumunda kalacaklarını belirtti.
Aidatların kredi kartı ile ödenebileceğini ifade eden Çilingir, 2011 yılı ve daha öncesi dönemlere ilişkin eski aidat borçlarını ise kredi kartıyla 6 taksitte ödeyebilme imkânı sağlandığını söyledi.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar