Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

İLKSAN’da Hayri Kılınç güven tazeledi

01 Mayıs 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) Anamur Temsilciliği?ne Vakıfbank Atatürk İlköğretim Okulu Öğretmeni Hayri Kılınç seçildi.
Anamur İlköğretim Okulu salonunda yapılan seçimde, 4 ayrı eğitim sendikasına üye adaylar temsilciliği kazanmak için yarıştı.
Türk Eğitim Sen üyesi Vakıfbank Atatürk İlköğretim Okulu öğretmeni Hayri Kılınç, Eğitim İş üyesi Malaklar İlköğretim Okulu öğretmeni Veli Deniz, Eğitim Sen üyesi Fatih İlköğretim Okulu öğretmeni Talat Çelik ve aynı okuldan Eğitim Bir Sen üyesi Ali Kırıcı?nın yarıştığı seçime, 275 üyeden 227?si katıldı.  Hayri Kılınç, aldığı 97 oyla İLKSAN Anamur İlçe Temsilciliğine seçilirken, rakipleri Veli Deniz 55, Talat Çelik 47 ve Ali Kırıcı da 28 oy aldı.
İLKSAN Anamur İlçe Temsilcisi Hayri Kılınç, Akdeniz Postası muhabirine yaptığı açıklamada, seçimin demokratik bir ortamda gerçekleştiğini belirterek, İLKSAN üyelerine teşekkür etti.
Kılınç, seçimde 4 ayrı sendika üyesi adayın yarışmasını da olumlu değerlendirerek, bu durumun hem eğitim camiasına hem de İLKSAN?a olumlu katkılar sağlayacağını vurguladı.
Halen İLKSAN Mersin İl Delegesi görevini de yürüten Kılınç, haziran ayı içinde Mersin?de 18 temsilci arasından gelecek yıl göreve başlayacak 4 yeni il delegesi seçileceğini kaydetti.lyybnhp016

lyybnhp017

Yapılan Yorumlar:2 Adet

  1. Hayri KILINÇ Yorumu:

    Eğitim camiasının güvenine layık olmaya çalışacağım.Seçime katılarak oy kullanan İLKSAN üyelerine teşekkür ederim.Hep birlikte,bize daha iyi hizmet sunan bir İLKSAN için çaba göstermeye devam edeceğiz.

  2. MEHMET BAZ Yorumu:

    TEBRİK EDERİM SEVGİLİ HAYRİ.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar