GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Engelli çiftin düğününü polis yaptı

06 Aralık 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği, engelli çiftin düğününü yaptı.
Engelliler Ümmü Taş ile Salih Baysan?ın düğünü yoğun katılımla Kaplan Düğün Salonu?nda yapıldı. Toplum Destekli Büro Amirliği?nin girişimleriyle engelli çiftin her türlü ihtiyacı karşılanarak evleri hazırlanmasının ardından muhteşem bir düğün töreni gerçekleştirildi.
Düğüne, Belediye Başkanı Mehmet Türe, İlçe Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu ile siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve hayırsever vatandaşların yoğun katılımı engelli çiftin mutluluğunu daha da arttırdı.
Düğünün takı merasimi bölümünde ise düğüne katılanlar genç çifte destek yarışına girdiler. Vatandaşlar, taktıkları takılar ile engelli çifte hem destek verip hem de mutluluklarına ortak oldular.
Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu ile Toplum Destekli Büro Amirliği ekibi de genç çiftin mutlu bir yuva kurmasına vesile olmanın sevincini yaşadı.pha4efmk003

pha4efmk0021pha4efmk0011

Yapılan Yorumlar:2 Adet

  1. muhittin tok Yorumu:

    TOPLUMLA POLİSİN KUCAKLAŞMASI.BU GİBİ ÇALIŞMALARIN ARTTIRILMASI ÇOK İYİ OLACAKTIR .EMEĞİ GEÇENLERE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM.

  2. Kazım KILINÇ Yorumu:

    Toplum Destekli Büro Amirliği güzel çalışıyor.Bir çok mağdur vatandaşımıza yardım elini uzattığını biliyorum.Polisin sadece asayiş işini sağlamadığını,sosyal sorunlara da duyarlı olduğunu görüyoruz.Yine hayırların en güzeli yapılmış.Emeği geçenlere tebrikler ..

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar